Ostravská společnost Park4camper poskytuje komplexní služby v rámci řešení karavanových stání a jejich infrastruktury. Společnost má výhradní zastoupení polského výrobce servisních sloupků Camper System, které zajišťují celoroční přístup k vodě, elektřině a likvidaci tekutého odpadu.

Nabízí ucelenou škálu služeb od přípravy rozvoje lokality a předběžného odhadu nákladů přes zpracování projektové dokumentace a zajištění instalace potřebného vybavení až po propagaci výsledného projektu.

Kvalitní infrastruktura

  • Parkování
  • Voda
  • Elektřina
  • Likvidace šedé a černé vody

Camper System je profesionální řešení poskytující možnosti konfigurace servisního místa pro obytné automobily, lodě a autobusy s toaletami (výdej elektřiny, vody a vypouštění odpadu). Sloupek Camper Drop Zero/Pro slouží k vyprazdňování odpadu z WC kazety (černá voda) pomocí výlevky odpadních vod, t.j. výklopná zásuvka umístěná ve spodní části. Sběrná část odpadu je vybavená splachovacím systémem, který se aktivuje tlačítkem po ukončení vyprazdňování kazety. Nad odtokovou výlevkou je kohoutek na oplachování WC kazet. Ten se aktivuje na 5 sekund po stlačení tlačítka na boku sloupku.

Sloupek pracuje s kanalizační mřížkou instalovanou na servisním místě, která slouží k zachytávání a odvodu odpadní (šedé) vody z nádrží obytných aut a karavanů. Splachovací systém je aktivovaný ze sloupku Camper Drop Zero/Pro, který usnadňuje údržbu čistoty na
servisním místě. Sloupek může být navíc vybaven kohoutkem na odběr vody nebo elektrickými zásuvkami. Voda a elektřina mohou být volně dostupné nebo za úplatu (mincovník nebo čtečka platebních karet). Všechny prvky jsou vyrobeny z nerezové oceli. Celá vodovodní instalace je zabezpečená topnými kabely, což umožňuje celoroční provoz.

Stellplatz na míru

Pokud uvažujete o zřízení stellplatzu, můžete využít nabídku Park4camper. Jestliže máte vhodný pozemek s možností napojení na inženýrské sítě, Park4camper vás provede kompletním procesem, předloží varianty řešení a kalkulace (včetně možností čerpání prostředků z dotačních titulů), zajistí instalaci a postará se i o bezproblémový provoz a případné financování projektu.

Kompletní informace o společnosti i jejích službách, které ocení nejen karavanisté, ale také majitelé kempů, marin či autodopravci, včetně řady ukázkových projektů (kempy, mariny, stanoviště WC -BUS na dálničních odpočívadlech a čerpacích stanicích) najdete na webových stránkách www.park4camper.cz.

Kompletní nabídku sortimentu značky Camper System pak naleznete na webových stránkách www.campersystem.cz/PR.


Park4camper
Sadová 553/8
702 00 Moravská Ostrava
+420 608 428 818
info@park4camper.cz