Bord Atlas 2024 – Stání pro karavany v Evropě

VYPRODÁNO

Bord Atlas 2024

Základní informace o katalogu

Největší katalog stání pro karavany a obytné automobily (německy „Stellplatz“). Publikace sestává ze dvou knih, ve kterých je letos více než 7 100 stání pro karavany (Stellplatzů) z celé Evropy.

Co jsou Stání pro karavany/Stellplatzy?

Místa, kde je možné zaparkovat s obytným automobilem nebo karavanem, krátkodobě přenocovat, vyprázdnit odpadní nádrže a chemické WC, načerpat čistou vodu, připojit se k elektrické síti apod.

Nabídka výše uvedených služeb se na různých místech liší. Tato místa najdete téměř po celé Evropě, často v blízkosti turistických atrakcí, pláží, restaurací, akvaparků, před kempy a hotely, přírodními parky, sjezdovkami, na farmách či vinicích, u informačních center, vstupů do turistických atrakcí, poblíž center měst apod.

Stání pro karavany jsou většinou levnější než kempy a mnohá z nich jsou zdarma (případně s poplatkem za využité služby – BORD ATLAS obsahuje všechny tyto informace včetně aktuálních cen).

Co najdete v katalogu Bord Atlas 2024?

 • více než 7 100 míst, proti předchozímu ročníku tisíce doplněných a aktualizovaných údajů
 • v balíčku jsou celkem dvě knihy (Německo a Evropa) – katalog se prodává zabalený a pouze jako celek, není možné objednat jen část
 • velké mapy zemí, přehledná grafika, abecední řazení míst, snadné hledání
 • možnost využití on-line verze katalogu na cestách (www.bordatlas.de – PC, tablet, mobil)
 • body zájmu do GPS navigace ke stažení zdarma
 • 36 států: Albánie, Belgie, Bosna a Hercegovina, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Faerské ostrovy, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Island, Itálie, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, San Marino, Severní Makedonie, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Švédsko, Švýcarsko, Španělsko, Turecko, Velká Británie
 • u každého místa cena, adresa, GPS poloha, délka parcel, typ povrchu, vybavení každého místa, atrakce v okolí, fotografie, ověřená data
 • každá země má v katalogu vlastní mapu s polohou a názvem všech míst
 • slevové poukazy v celkové hodnotě přes 500 EUR na služby (ubytování, gastronomie, vstupenky zdarma apod.)
 • seznam stanic pro vypouštění odpadu v Německu
 • všechny údaje aktuální a ověřené odbornou redakcí

V jakých jazycích je Bord Atlas?

Bord Atlas vychází pouze v NĚMECKÉM JAZYCE.

Kniha obsahuje praktickou záložku s překladem základních údajů do angličtiny, francouzštiny a italštiny. Jednotlivá místa jsou popsána velmi jednoduše a srozumitelně, a to pomocí ikon a krátkých frází.

Ukázka mapy Itálie. Místa v kroužku jsou vhodná i pro soupravy s karavanem, zelená místa jsou bez poplatku.
Ukázka mapy Itálie. Místa v kroužku jsou vhodná i pro soupravy s karavanem, zelená místa jsou bez poplatku.

Ukázka zpracování vnitřních stran - každé místo je v mapě pojmenováno, další řazení je abecední.
Ukázka zpracování vnitřních stran – každé místo je v mapě pojmenováno, další řazení je abecední.

Cena katalogu na rok 2024 je 849 Kč (36,90 €), celoroční předplatitelé tištěného časopisu Camping, Cars & Caravans mají nárok na zvýhodněnou cenu 799 Kč (34,90 €).
Zvýhodněná cena platí pro jeden kus na předplatitele.

!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Toto zboží nelze po rozbalení vrátit zpět bez udání důvodů ve 14denní lhůtě. Prosíme, přečtěte si před objednáním důkladně informace o publikaci. Především pak, že publikace je v německém jazyce.


>>> Koupit Bord Atlas 2024 – VYPRODÁNO <<<