Katalog Karavany 2021

VYPRODÁNO

Katalog prodejců obytných vozidel v ČR a SR

Katalog Karavany 2021 je největším tištěným průvodcem novými modely obytných vozidel a jejich prodejci na českém trhu. Jedná se o užitečného pomocníka při výběru nového karavanu, obytného automobilu, vestavby nebo karavanového příslušenství. Součástí katalogu jsou fotografie, technické údaje a půdorysy vozidel, české ceny a kontakty na prodejce.

Publikace Karavany 2021 svým čtenářům již 16 let představuje širokou nabídku obytných automobilů, karavanů a obytných vestaveb prodávaných v aktuální sezóně na českém (slovenském) trhu.

Vedle klasické katalogové části, v níž prodejci prezentují 242 modelů 26 značek, najdete také redakční strany s představením řady atraktivních obytných vozidel, tipy na karavanové a kempinkové příslušenství či test kempinkových lehátek. Nechybí ani mapa prodejců, servisů či půjčoven karavanů.

Katalog vydává redakce časopisu Camping, Cars & Caravans jako samostatně prodejnou přílohu, v aktuálním vydání pro rok 2021 najdete více než 100 stran informací a zajímavostí o značkách, které mají zastoupení na českém trhu.

Pro předplatitele časopisu Camping, Cars & Caravans

  • katalog ZDARMA v elektronické podobě
  • akční cena 50 Kč na tištěné vydání (tj. SLEVA 50 %)

Objednávka

  • katalog Karavany 2021 je možné objednat za cenu 99 Kč/4,90 EUR
  • pouze bezhotovostní platba, nelze dobírkou

>>> Koupit katalog Karavany 2021 – VYPRODÁNO <<<