Obytné auto – Praktická příručka karavanisty

VYPRODÁNO

Nejen pro začátečníky, ale i zkušenější „karavaňáky”

Také vás už napadlo využít na cestování a trávení volného času obytné auto? Pokud s tímto typem cestování zatím nemáte zkušenosti, pak je tato kniha určena právě vám.

Základní informace

Provede vás základními informacemi o různých typech, modelech a možnostech obytných aut. Ozřejmí, co lze od obytného auta očekávat, jakou výbavu můžeme do vozu namontovat a jak ji používat. Poradí s drobnými technickými poruchami na cestách a rovněž i s povinnou výbavou na cesty karavanem.

Tipy na cestování

Stručné itineráře cest mohou být inspirací i povzbuzením pro kratší i vzdálenější cesty. Možná se budete divit, co všechno lze s obytným autem zažít. Autor vychází nejen ze svých dvacetiletých zkušeností, ale i z poznatků získaných při zajišťování servisu mnohým obytným autům různých značek.

280 stran, spousta informací a fotografií

Kniha svým obsahem potěší nejen začínající cestovatele – majitele obytných aut, ale bude přínosem i pro zkušenější karavanisty. Má 280 stránek, je vytištěná na kvalitním křídovém papíru, obsahuje spoustu fotografií. Běžná pultová cena je 940 Kč/37,80 EUR, zvýhodněná cena pro předplatitele tištěného titulu Camping, Cars & Caravans 790 Kč/31,80 EUR.

  • Rok vydání: 2020
  • Vydání: 1
  • Jazyk: Český
  • Počet stran: 280
  • Vazba: Pevná
  • Rozměry: 165×235 mm
  • Hmotnost: 744 g
  • Cena: 940 Kč / 37,80 EUR
  • Zvýhodněná cena: 790 Kč / 31,80 EUR (pro předplatitele tištěného časopisu Camping, Cars & Caravans)

>>> Koupit knihu Obytné auto – Praktická příručka karavanisty – VYPRODÁNO <<<


 

Nakladatelství EQUILIBRIA bylo založeno v roce 2004 a věnuje se vydávání původní české, slovenské a překladové literatury a beletrie. Mezi naše oblíbené tituly patří především technická a lékařská literatura, ale také literatura pro děti.

Knihy, které vydává, pečlivě vybírá nejen podle potřeb trhu, tedy podle zájmu čtenářů, ale především podle jejich originality, jedinečnosti, tedy podle toho, co mohou nabídnout navíc oproti jiným knihám. Mnohokrát se pouští do projektů, které jsou určeny užšímu spektru čtenářů. Váží si hodnotné literatury a snaží se čtenáře obohatit, pomoci jim vnímat svět z jiné perspektivy, než je běžné.