Venkovní kuchyně je prostě praktická, zvláště v kempu: sedíte před obytným vozem, trávíte co nejvíce času venku a současně vaříte.

Fritz Berger má od začátku roku ve svém sortimentu vlastní novou značku Camplife, která se zaměřuje speciálně na produkty, které souvisí s „van life“. Vedle funkčnosti by měly upoutat pozornost svým zaměřením na přírodních materiály, jako jsou bambus a bavlna.

Novinkou v této řadě výrobků je kuchyňský box Capri Deluxe. Se dvěma samostatnými přihrádkami, z nichž každá má poličku a je uzavíratelná zipem, nabízí dostatek úložného prostoru, který lze efektivně využít.

Integrovaný dřez a velká pracovní plocha 100 x 50 centimetrů, dvě přihrádky třeba na kořenky a praktické háčky na ručníky nebo kuchyňské náčiní dělají z vizuálně atraktivního kuchyňského boxu stejně tak funkční záležitost. Konstrukce je dostatečně stabilní, unese zátěž až 30 kilogramů.

Víko funguje po otevření také jako zábrana proti větru při vaření. Kuchyňský box (čistá hmotnost 12 kilogramů) lze postavit v několika jednoduchých krocích a po použití rychle uložit do přenosné tašky, která je součástí balení. Jeho cena se bude pohybovat kolem 4 700 korun.