Milí čtenáři.

Březnové vydání Camping, Cars & Caravans vyrazilo z tiskárny do schránek předplatitelů, na pulty trafik a do stojanů na čerpacích stanicích a v supermarketech a přináší vedle obvyklých technických a cestovatelských témat také pozvánku na dvě karavanistické výstavy.

Tentokrát třetí březnový víkend bude patřit na pražském výstavišti tradiční akci FOR CARAVAN. Jako každý rok také letos se s vámi rádi pozdravíme a prohodíme pár slov či vět na redakčním stánku, kde opět přivítáme i kamarády a kolegy ze spolku Na cestách bezpečně v čele s Jakubem Moravcem. Můžete se s nimi poradit o čemkoliv, co vás zajímá o silničním provozu a řízení obytných aut a souprav. A protože je Jakub také aktivní cestovatel, máte možnost načerpat i inspiraci pro vaše další kratší či delší výjezdy.

Ve spolupráci s pořadateli veletrhu jsme připravili dvě volné vstupenky, které slouží, jak jste zvyklí, pouze v originálním vystřiženém provedení k jednorázovému vstupu během celého veletržního víkendu. Seznam vystavovatelů a plánovaný doprovodný program vypadají slibně, tak se stavte!

Slovenští karavanisté, stejně jako řada návštěvníků ze zahraničí, pak mají v kalendáři označený čtvrtý březnový víkend, kdy se otevřou brány výstaviště v Nitře. Také na veletrhu CBT bude možné načerpat do zásoby cestovatelskou inspiraci a odhalit řadu novinek sezony 2024. Tak pokud vám to nevyjde v Praze, Nitra to jistí.

Přeji vám pěkné jarní dny a těším se na shledání na výstavě FOR CARAVAN v Praze nebo CBT v Nitře.

Blanka Papežová, šéfredaktorka

Camping, Cars & Caravans 2/2024 (březen/duben)

Vybíráme z obsahu

AKTUÁLNĚ

Pozvánka na CBT Nitra 2024
Pozvánka na FOR CARAVAN + VSTUPENKY ZDARMA

ZAUJALO NÁS

Obytné elektroautomobily

TESTUJEME V PRAXI

Hymer Venture S

NOVINKY

Dodávky Stellantis, Carthago, Eura Mobil, GiottiLine, Niewiadow a Hobby

LEGISLATIVA

Nová silniční pravidla

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Užitečné vybavení a doplňky
Soběstačnost na cestách

NA CESTÁCH BEZPEČNĚ

… i v zónách

EXPEDICE

Tatra kolem světa 2

KARAVAN KLUBY

Kalendář akcí, pozvánky

CESTOVÁNÍ

Itálie – Trentino
Čtenáři na cestách – Itálie, Řecko
overlandVAN – Dánsko
Česko – Střední Čechy, Brdy


  • Předplatné časopisu Camping, Cars & Caravans – ZDE
  • Elektronická verze časopisu na Digiport – ZDE