Svět bez internetu už si ani neumíme představit. Ale jak se kvalitně a bezpečně připojit na cestách, kde máme k dispozici pouze malou anténku v telefonu?

Ideálním řešením je nová všesměrová 3G/4G anténa Maxview určená k montáži na střechu, díky které získáte perfektní signál pro přístup k internetu i tam, kde malá anténa telefonu již nestačí. Oproti jiným obdobným zařízením přijímá také WiFi signál, svá data díky tomu čerpáte jen, když je to nutné. Součástí je WiFi router, který vytvoří vaši osobní bezpečnou síť. Obsluha je velmi jednoduchá díky aplikaci.

Maxview Roam spolupracuje se SIM kartami jakéhokoliv poskytovatele datových služeb, které můžete libovolně měnit – například můžete vložit SIM kartu lokálního poskytovatele, pokud vycestujete mimo EU. Bezdrátově můžete připojit až 50 zařízení najednou, včetně chytrých televizorů, chytrých telefonů, tabletů a notebooků.

Využít můžete také ethernetový kabel poskytujícího připojení přímo k zařízení – to je ideální třeba pro chytré televize. Používání internetu je bezpečné, využívá totiž pokročilé metody šifrování hesel. Samozřejmostí je možnost blokovat požadované webové stránky, což ocení zejména cestovatelé s dětmi. Součástí balení jsou 12V napáječ i 230V zdroj.

Maxview Roam, dostupný v bílém a černém provedení, pořídíte za 10 900 korun na
www.karavanypro.cz.