Nový střešní stan GT Roof se hodí na 99 % automobilů, vděčí za to kompaktním rozměrům po zabalení a hmotnosti jen 31 kilogramů.

Nabízí velká okna na všech stranách a díky tomu krásný nerušený výhled do okolí. Výška vnitřního prostoru i použitý materiál by měly zajistit nejenom příjemný pocit prostoru, ale také příznivé vnitřní klima bez tvorby kondenzované vody. Díky zpevňovacím vzduchovým hadicím dosahuje GT Roof vysoké stability, například i při bouřce. Tyto podpůrné hadice se dají rychle naplnit vzduchem pomocí malého kompresoru dimenzovaného na 12 V.

Vnější kryt chrání střešní příbytek před příliš velkým slunečním zářením i před nepřízní počasí a zvyšuje tak životnost použitého materiálu. Pro kempování při velmi nízkých teplotách připravil výrobce v rámci příplatkové výbavy ještě další kryt bočních panelů. Rovněž za příplatek je k dispozici také nová velmi prostorná markýza. K mání jsou dvě varianty střešních stanů KIP Shelter, a to s bočním vstupem nebo zadním vstupem, v cenách od 72 000 korun.


Více novinek a spoustu další cestovatelské inspirace najdete v květnovém vydání časopisu Camping, Cars & Caravans (č. 3/2024):

  • Předplatné časopisu Camping, Cars & Caravans – ZDE
  • Elektronická verze časopisu na Digiport – ZDE