Nová řada Outwell Deluxe nabízí rodinné stany, které lze snadno instalovat pomocí vzduchu. K dispozici jsou tři modely ve vždy dvou velikostech.

Stany Outwell spojují skandinávský design, praktické a cenově výhodné inovace ve výbavě, a přitom velmi hodnotnou kvalitu, zejména díky ručnímu sešívání. Stany Outwell Sunhill 3 Air a Outwell Sunhill 5 Air poskytují tři, resp. pět míst k přespání. Stříška nad vchodem na přední stěně poskytuje chráněné místo, které je na volném prostoru a současně je to bezpečný úkryt před deštěm. Ceny začínají na 20 000 Kč.

Stany Outwell Moonhill 5 a Moonhill 6 mají pět, resp. šest míst k přespání, kromě toho mají jak boční vchod, tak i chráněný vstup přes stříšku nad vchodem; toto provedení kromě toho umožňuje v horkých dnech řádně větrat. Tyto stany stojí od 26 000 korun.

Stany Outwell Stonehill 5 Air a Stonehill 7 Air jsou stany pro rodiny; jsou rozdělené do tří oddělených prostorů a jsou dimenzovány pro pět až sedm míst ke spánku. Přední „mokrá“ část je ideální místo pro přípravu jídla za pěkného dne a současně místo, kam se dá odstavit mokré a zablácené vybavení nebo zahradní nábytek, pokud aktuálně nejsou potřebné. Všechny stany v provedení Deluxe Air jsou vyrobeny z polyesterové tkaniny v kvalitě 4 000 mm vodního sloupce.

Nosnou konstrukci tvoří systém Outwell Rigid Air, který umožňuje jednoduchou instalaci a současně odolnost proti větru až do síly větru úrovně devět. Nosné hadice vzduchu jsou předem vytvarovány tak, aby ve vnitřním prostoru stanu byla dostatečná výška i pro vysoké jedince. Tónovaný povrch oken chrání před ultrafialovým zářením a před oslněním, kromě toho poskytuje vysokou míru soukromí, což ještě zlepšují závěsy, které se dají snadno svinout. Outwell Stonehill 5 Air stojí cca 30 000 korun, Outwell Stonehill 7 Air vyjde na 35 000 korun.

(red)