S opravdu neobvyklým karavanem Farfalla Camper, podobným spíše plážovému koši, je kempování jednoduché a flexibilní.

Friedrich Maier nedávno vyvinul model podobný plážovému koši, který má ještě vylepšit předchozí modely Farfalla Pure a version2. Vylepšení zahrnují velké panoramatické okno a kuchyňskou linku na pravé straně přívěsu, navíc upravenou k sezení. Znamená to, že nově je uvnitř více světla a více vzduchu, kromě toho se dá vše potřebné ještě snadněji nakládat i vykládat.

Kuchyňská linka je vybavená umyvadlem, 15 litry čisté vody a nádrží na 12 litrů odpadní vody. Přitom se může využít zvenčí jako pracovní plocha. Uvnitř slouží kombinovaný nábytek také jako možnost sezení u stolu. Znamená to, že kempař je chráněný před větrem a další nepřízní počasí a při otevřených dveřích má dobrý výhled ven – stejně jako kdyby seděl v plážovém koši. Příplatek za úpravu „plážový koš” vyjde na  80 000 korun, nový Farfalla Pure začíná na částce 285 000 korun.

Všechny modely Farfalla jsou nyní v nabídce také s úpravou pro spánek. Novinkou je také robustní potah podlahy se vzhledem parket, nové podušky k sezení, blatníky z rýhovaného plechu a pneumatiky v terénním provedení, kompresorový chladicí box od Truma a rovněž kempinková toaleta Trelino.