Minimalistické tvary, perfektně navzájem sladěné barvy, světlem zaplněný prostor: kdo miluje skandinávský design, bude se v novém modelu řady Maxia značky Hobby cítit jako doma. Nejnovější model přivítají s nadšením především rodiny s dětmi.

Řada Maxia, kterou vyrábí a na trh dodává Hobby, je známá především svým revolučním designem. Modely vyšší třídy nenechají ve věcech vnitřní výbavy a technického zařízení žádná nesplněná přání, připomínají spíše pojízdný prázdninový apartmán než klasický karavan. Modelem Maxia 595 KML pokračuje Hobby v této tradici. Inovovaná multifunkční zadní část vozu se dá podle fáze života rodiny používat velmi flexibilně. Několika málo pohyby rukou tam mohou vzniknout místa ke spánku pro až tři děti. Lůžka se pak dají bleskurychle změnit na jeskyni s hračkami, alternativně může vzadu vzniknout místo pro domácí zvířátka nebo také úložný prostor přes celou šířku vozu. Tak jako všechny vozy série MAXIA, tak i Hobby sází i v tomto nejnovějším modelu na světlý, otevřený a intuitivní design. To by mělo oslovit především ty rodiny, které ocení daný styl.

Také dvě další varianty této řady se předvádějí množstvím elegantních a komfortních zajímavostí – od volně stojícího dvojlůžka a panoramatického okna vpředu přes kuchyň v provedení 660 WQM až po samostatná lůžka v karavanu 585 UL. Pohodlné sestavy sedaček, velké sanitární prostory a chytře integrovaná řešení úložného prostoru se starají v obytné části vozu o neobyčejně výrazný pocit otevřeného prostoru. K tomu přispívá také design nábytku s jasnými liniemi, jemnými barvami a zřeknutím se nejrůznějších kudrlinek a zbytečností. Takže kdo doma klade důraz na elegantní zařízení a skandinávský styl prázdninového obydlí, ten také v sezóně 2024 neprojde kolem karavanů Maxia jen tak bez povšimnutí.


Více novinek najdete v zimním vydání časopisu Camping, Cars & Caravans (č. 6/2023):

  • Předplatné časopisu Camping, Cars & Caravans – ZDE
  • Elektronická verze časopisu na Digiport – ZDE