Na dovolenou v karavanu se vydává stále více Čechů. Kam si zajet pro inspiraci, nákup vysněného obytného automobilu, karavanu nebo třeba lodi? V termínu 17. až 19. března nabídne nespočet možností výstava obytných automobilů a karavanů FOR CARAVAN.

Veletrh se koná tradičně v souběhu s výstavou lodí a vodních sportů FOR BOAT. Nadšenci i začátečníci se mohou přijít inspirovat na jedinou událost svého druhu u nás na letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA.

Po loňském mimořádně úspěšném ročníku, který potvrdil stále rostoucí popularitu těchto odvětví, se oblíbená dvojice událostí FOR CARAVAN a FOR BOAT opět bude konat ve svém tradičním březnovém termínu. Návštěvníci uvidí to nejlepší ze světa nezávislého cestování, poslechnou si rady a tipy zkušených cestovatelů a prohlídnou si produkty nejvýznamnějších značek.

Výstava FOR CARAVAN obsáhne také letos komplexní tematiku karavaninku včetně příslušenství a vybavení. A kdo bude chtít, může přímo z letňanského výstaviště odjet se svým vlastním vozem, který si vybere v bazaru karavanů. Ten se bude konat na venkovní ploše před Vstupní halou II výstaviště PVA EXPO PRAHA během celého konání akce.

Veletrh FOR BOAT nabídne doposud největší přehlídku lodí a všeho dalšího k vodním sportům ve zbrusu nové Hale 1. Nebudou chybět společnosti jako Marine, Marina Dock, Honda Marine, Wavy Boats, Jacht Servis, Avar‑Yacht, Boat Service, f.a.s. Yachting a řada dalších. Odborným garantem akce je Asociací lodního průmyslu. V hale 7 si pak mohou návštěvníci vyzkoušet na vodě paddleboardy od společnosti Snowboardel a posedět si na přilehlé pláži.

Setkání s cestovateli

Kromě prezentací novinek a trendů bude pro návštěvníky připraven i bohatý doprovodný program. V pátek proběhne živé vysílání z veletrhu, které bude vysíláno na facebookové stránce veletrhu. O víkendu se pak koná cestovatelský festival KOLEM SVĚTA. Přinese nejzajímavější poznatky a rady od cestovatelů, dobrodruhů, fotografů, digitálních nomádů či poutníků, kteří představí země všech kontinentů v rámci svých komentovaných projekcí.

A aby byla cestovatelská nomenklatura opravdu kompletní, premiérově se k veletržnímu dvojlístku FOR CARAVAN a FOR BOAT přidá i 31. ročník mezinárodních veletrhů cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD. Ten přináší aktuální nabídky zájezdů do celého světa od desítek cestovních kanceláří a agentur.

Více informací najdete na webu: www.forcaravan.cz