Společnost Centrum Moravia s.r.o., prodejce obytných automobilů a přívěsů Hymer, Eriba, Carado a Dethleffs, přináší novinky, které potěší.

Pátým rokem poskytuje společnost Centrum Moravia s.r.o. zázemí (nejen) moravským karavanistům – v olomouckém a ostravském showroomu nabízí prodej a servis obytných vozidel, nedílnou součástí činnosti je také půjčovna.

Společnost buduje své pole působnosti v srdci Moravy již 25 let. Pyšní se prodejním zastoupením několika značek, především pak značky Mercedes‑Benz. Ve svém portfoliu nabízí klientům taktéž již zmíněný prodej obytných vozidel a karavanů. Na českém trhu zastupuje značky Hymer, Eriba, Carado a Dethleffs.

„U vozidel značky Hymer jsme schopni postarat se v rámci autorizovaného servisu Mercedes‑Benz i Hymer o vaše vozidlo komplexně! Nabízíme servis nástaveb všech nabízených značek včetně domontáží originálního příslušenství, zkoušky těsnosti, prodej náhradních dílů a příslušenství,“ uvedl Mgr. Aleš Staněk ze společnosti Centrum Moravia s.r.o., která je rovněž partnerem značek Truma a Movera, jež vyrábějí a prodávají equipment systémy, kempinkové a outdoorové vybavení.

Je obecně známo, že se karavanink v posledních letech setkává s čím dál větší oblibou, protože obytné vozy posouvají hranice cestování mnohem dál. Jejich celoroční využití je bezesporu jedinečné! Jasným důkazem těchto tvrzení je i skvěle fungující půjčovna, kterou společnost provozuje již od počátku svého působení na českém trhu a díky které kouzlo karavaninku může poznat opravdu každý.

Novinky, které byste si neměli nechat ujít, a kompletní informace o prodeji, servisu i půjčovně obytných vozidel, včetně ucelené nabídky skladových vozidel, najdete na webu www.hymer‑moravia.cz.

Těšíme se na vás v showroomech v Olomouci (Brněnská 57, GPS: 49.5719339N, 17.2320969E) a v Ostravě (Rudná 30/3, GPS: 49.8063545N, 18.2662411E)./PR