Společnost BURIMEX, s.r.o, přední dodavatel vybavení pro karavany a kempink v České republice, představila zbrusu nový internetový konfigurátor markýz, díky kterému si zákazník zcela jednoduše objedná výrobek přesně ke svému vozu.

Konfigurátor padabo.cz je unikátním projektem nejen na českém trhu, ale rovněž v evropském měřítku – první online konfigurátor přístřešků pro každý vůz. Objednání markýzy ještě nebylo tak snadné a především efektivní. K výrobku na konkrétní model přivede zákazníka snadná konfigurace ve třech krocích.

V prvním kroku je potřeba vybrat značku vozidla. Nový konfigurátor příslušenství je určen pro opravdu široké portfolio vozů značek Volkswagen, Fiat, Mercedes‑Benz, Renault, Opel, Ford, Toyota, Peugeot, Iveco, Citroën. Druhý krok nabídne výběr typu vozidla a třetí krok přivede zákazníka ke konkrétním markýzám, které se hodí přesně pro vybraný vůz –  konfigurátor nenechá zákazníka vybrat špatný adaptér a příslušenství k markýze, doporučí  vždy jen vhodné příslušenství.

Samozřejmostí jsou doručení zdarma, případně odborná montáž přímo u zákazníka kdekoliv po České republice.

Vyberte si svou markýzu na www.padabo.cz/PR