Na konci října vyšlo poslední letošní vydání našeho časopisu Camping, Cars & Caravans 6/2017 pro měsíce listopad a prosinec. Na další nové číslo se můžete těšit ještě před Vánoci. A co najdete na stránkách časopisu nyní, v období, které je neodmyslitelně spojeno s brněnským veletrhem obytných vozidel? Čtěte dále!

ON-LINE VERZI TOHOTO VYDÁNÍ (Pc, mobil, tablet) MŮŽETE ZAKOUPIT:

Na podzim vás již tradičně seznamujeme se všemi významnými novinkami pro příští sezónu. Nejinak je tomu v tomto čísle – opět jsme pro vás vybrali ty největší zajímavosti z letošního veletrh Caravan Salon Düsseldorf. Najdete zde tipy na nové obytné automobily, vestavby i karavany.

Pokud jste se veletrhu nezúčastnili osobně, připravili jsme pro vás samozřejmě i reportáž z této události, abyste věděli, co vše důležitého se tam odehrálo.

Svět karavaninku se netočí jen kolem obytných automobilů – i u karavanů se odehrávají zajímavé novinky. Adria Aviva je například zástupcem nové generace obytných přívěsů, které svou nízkou hmotností a zajímavou cenou cílí na mladé rodiny. Navíc přináší moderní technologie a řadu zajímavých a originálních řešení. Více v našem podrobném testu.

Nesmí chybět také technická rubrika – v ní se tentokrát dočtete, co dělat, pokud se rozhodnete své obytné vozidlo zazimovat, nebo s ním naopak prožít celou zimu. Najdete zde rady pro interiér, motor, informace o správném topení a podobně.

Cestování je nezbytnou součástí našeho časopisu – tentokrát se podíváme na možnosti kempování na řeckém ostrově Zakynthos. Ano, i tato typická destinace cestovních kanceláří může být zajímavým místem pro karavanisty.

Druhým dílem se také uzavírá příjemný a informacemi i pěknými fotografiemi nabitý cestopis našeho čtenáře ze skandinávských zemí. Doporučujeme třeba jako inspiraci na cesty v příštím roce.

…v aktuálním vydání časopisu Camping, Cars & Caravans ale najdete mnoho dalších zajímavých článků a témat.