Zakoupené vstupenky pořadatel zákazníkům proplatí. Čtěte níže.

S ohledem na šíření koronaviru vláda před malou chvílí rozhodla od dnešního večera všechny akce s účastí nad 100 osob. Týká se to také veletrhu For Caravan, který měl v Praze začínat již pozítří.

Mimořádné opatření platí od úterní 18. hodiny. Od středy se pak zavírají také základní a střední školy, odborná učiliště a univerzity.

Náhradní termín veletrhu For Caravan se letos s největší pravděpodobností neplánuje. O dalším vývoji Vás budeme informovat.

Již dříve se proslýchalo, že budou mít vystavovatelé ztíženou situaci s dovážením nových modelů kvůli situaci v Itálii a obavám z omezení produkce nových obytných vozidel.

Pro nejnovější informace sledujte také náš redakční Facebook – www.facebook.com/CaravansCZ

AKTUALIZACE: Oficiální vyjádření pořadatele výstavy.

Vážení návštěvníci veletrhů,

vzhledem k dnešnímu rozhodnutí Bezpečnostní rady státu, které s účinností od 10. března od 18 hodin ruší všechny veřejné akce s předpokládanou účastí nad 100 osob, jsme byli nuceni s okamžitou platností zrušit předprodej vstupenek na výstavy FOR CARAVAN, FOR BOAT, festival KOLEM SVĚTA a veletrhy FOR BIKES, FOR HABITAT, FOR GARDEN, FOR INTERIOR a DESIGN SHAKER.

Tento zákaz byl vydán v souvislosti s nepříznivým vývojem výskytu onemocnění COVID-19 způsobeného novým koronavirem v Evropě. Jedná se proto o zásah vyšší moci a nastalá situace nás velmi mrzí.

V nejbližších dnech přistoupíme k vracení peněz za již zakoupené vstupenky v plné výši převodem na účet, ze kterého platba za vstupenky byla uhrazena.