Nová sezóna karavaninku startuje na veletrhu FOR CARAVAN, v termínu od 15. do 17. března 2024 na výstavišti PVA EXPO PRAHA.

Akci každoročně navštíví kolem 30 tisíc návštěvníků, pro které bude připraveno 5 hal plných novinek z oboru. Na venkovní ploše nebude chybět bazar karavanů, obytných vozů i lodí, připravené je karavanové městečko s rozšířenou kapacitou, velká soutěž pro návštěvníky o hodnotné ceny a také nově centrum půjčoven, kde si návštěvník zařídí dovolenou a také dostane všechny potřebné informace, jak se stát karavanistou.

Obytné automobily a karavany

Širokou škálu značek obytných vozů a karavanů prezentují vystavovatelé Caravan Metropol, KaravanTravel, Campingworld Neugebauer, Blue Rent, Caravan Plus, Toptrade, Resl group, Camping City, Caravan City nebo KOV Velim a další. Na veletrh se vrací i společnost Hykro.

Dvě haly plné dobrodružství

FOR CARAVAN obsáhne i další varianty kempování a karavaninku a nebudou chybět autostany, vestavby a přestavby do osobních aut a dodávek, nebo technologie a doplňky pro komfort a soběstačnost vozů. Spolu se stále více populárními offroad variantami vozů i karavanů letos obsáhnou celé dvě haly. Pozornost přitahují expozice vystavovatelů Visu, Svět karavanů, Rebuild-car, Ravver, OP servis, RV Evolution, nebo Adventure Centrum se svým speciálním zdvihacím střešním nosičem Dropracks. Společnost Thule na veletrh přiveze unikátní stan na tažné zařízení Thule Outset.

Bohatý doprovodný program

Letošní FOR CARAVAN se zaměřuje na doprovodný program a snaží se ve spolupráci s odbornými a mediálními partnery poskládat vyvážený mix zábavy, odborných přednášek i praktických ukázek, které nadchnou začátečníka i ostříleného karavanistu. Hlavní témata programu budou bezpečnost, cestování i praktické rady a ukázky, jak si výlety zpříjemnit.

Jedna vstupenka – tři výstavy

FOR CARAVAN probíhá souběžně s výstavou lodí a vodních sportů FOR BOAT a také mezinárodními veletrhy cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD.

Výstaviště bude otevřeno v pátek a v sobotu od 10 do 18 hodin, v neděli od 10 do 17 hodin. Čtenáři Camping, Cars & Caravans mohou využít k jednorázovému vstupu na akci vstupenky, jež vyšly v tištěném březnovém vydání, další vstupenky jsou k mání v předprodeji na webu výstavy za 200 Kč, na místě pak za 250 Kč (děti do 140 cm + ZTP, ZTP/P zdarma, senioři + studenti 150 Kč).

Za parkování osobního vozu zaplatí návštěvníci 200 Kč, za obytný vůz 650 Kč.

Vstup se psy je zakázán.

Více na webu výstavy www.forcaravan.cz