Karavany Sedlčany – Auto Vero, s.r.o., své portfolio prodeje a servisu obytných vozů rozšířilo od nového roku 2024 o značky KNAUS a WEINSBERG.

Výrobce těchto značek, společnost Knaus Tabbert má osmdesátiletou tradici a patří mezi jedny z předních výrobců obytných vozů a karavanů v Evropě. Vyznačuje se prvotřídní kvalitou, inovacemi a mnohaletými zkušenostmi. Každé z vozidel je vyrobeno podle nejvyšších standardů kvality, o jejíž dodržení se starají přibližně čtyři tisíce zaměstnanců ve čtyřech výrobních závodech Jandelsbrunn, Mottgers, Schlüsselfeld v Německu a Nagyoroszi v Maďarsku. Společnost Knaus Tabbert zároveň neustále vyvíjí a zdokonaluje materiály a konstrukční metody, aby mohla v budoucnu vytvářet takové vozy pro volný čas, které budou ještě inteligentnější, bezpečnější, a navíc šetrnější k životnímu prostředí.

Karavany Sedlčany pro Vás zajišťují autorizovaný prodej a servis také obytných vozů a přívěsů HOBBY a LMC. Nabízíme komplexní služby servisu, a to včetně údržby a oprav všech značek obytných vozů a karavanů.

Více na www.knaussedlcany.cz nebo www.karavanysedlcany.cz/PR