Karavan Centrum Morava zve příznivce karavaninku na svou prodejní výstavu, která bude součástí cestovatelského Festivalu kávy a čaje v Kroměříži.

Akce, jež se koná 8. a 9. června na Výstavišti Floria v Kroměříži, by rozhodně neměla uniknout vaší pozornosti. Můžete se těšit na nové modely karavanů a obytných vozů celkem osmi renomovaných značek, jejichž jsme autorizovaným zástupcem.

Pro návštěvníky to bude skvělá příležitost vidět krásné designy vozů Mobilvetta a Laika tvořené toskánskou inspirací. Precizní zpracování nabízí německé značky Eura Mobil nebo Fendt Caravan. Sportovní řešení vozidel naleznete u Vantourer, zatímco Etrusco a McLouis jsou ideální volbou pro rodiny. Každá z těchto značek má své unikátní vlastnosti a nabízí něco trochu jiného, což umožňuje každému najít vozidlo, kterému nejlépe vyhovuje. Díky této široké nabídce budou návštěvníci mít skvělou příležitost prozkoumat různé možnosti a vybrat si ten správný karavan pro své dobrodružství na cestách.

Nechte se unášet na vlně nezávislého cestování a svobodné dovolené v krásném prostředí. Těšit se můžete i na lákavé akční slevy.

Tým Karavan Centrum Morava – Kroměříž/PR