Podzimní vydání časopisu Camping, Cars & Caravans přináší exkluzivní test plynových detektorů, přílohu Jak si poradit s požárem v karavanu, tipy na stellplatzy a kempy ve Slovinsku a samozřejmě hromadu novinek 2021.

Camping, Cars & Caravans 5/2020 (září/říjen)

Vybíráme z aktuálního vydání …

AKTUÁLNĚ

Aktuality přinášejí informace o chystaných výstavách For Caravan a Caravaning Brno. Nechybí ani pokračování seriálu o expedici Tatra kolem světa 2.

TECHNIKA

Osm stran vydání věnujeme exkluzivnímu testu detektorů plynů v karavanu. Pod drobnohled si odborníci vzali devět přístrojů.

NOVINKY

Seznamte s novými modely výrobců Behl, Bürstner, Dethleffs, LMC, Mercedes Benz a Opel.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

V rubrice příslušenství najdete přílohu Jak si poradit s požárem v karavanu, jejíž součástí jsou také přehled hasicích přístrojů a rozhovor s Kristýnou Abraham Tučkovou ze společnosti Tusan.

TESTUJEME V PRAXI

Testu jsme podrobili tentokrát luxusní apartmán a kancelář Carthago Liner for two I 53 a přívěs pro rodinu i patru přátel Fendt Saphir 495 SKM.

CESTOVÁNÍ

Jakub Moravec vás vezme obytkou do Prahy, manželé Procházkovi na kolo i procházku na Korsiku a díky našemu představení kempů a stellplatzů se můžete začít balit na výlet do Slovinska.


  • Předplatné časopisu Camping, Cars & Caravans – ZDE
  • Elektronická verze tohoto vydání na Floowie – ZDE
  • Elektronická verze tohoto vydání na Alza Media – ZDE