Právě vyšlo nové číslo časopisu Camping, Cars & Caravans na září a říjen, s rozšířeným počtem stran.

Elektronickou verzi tohoto vydání si můžete koupit ZDE (Floowie) nebo ZDE (Alza Media).

Začíná období veletrhů, na nichž se budou představovat novinky na sezónu 2020. Již v tomto vydání se proto můžete těšit na první várku premiér. Nechybí ale nic, na co jste z našeho časopisu zvyklí.

Začínáme jako vždy aktualitami, kde najdete výběr těch nejdůležitějších informací z našeho oboru, pozvánky na výstavy a další.

Letní prázdniny sice skončily, ale cestovatelská sezóna ještě nikoli – přinášíme vám zajímavé tipy, jak správně rozmístit náklad a zásoby v karavanu tak, aby byla souprava za jízdy co nejstabilnější a věci uvnitř přežily cestu bez úhony.

Začal veletrh Caravan Salon Düsseldorf, největší přehlídka obytných vozidel na světě. Přinášíme Vám pozvánku se všemi důležitými informacemi a také první přehled novinek na sezonu 2020 – třeba nový Fiat Ducato, ale také LMC, Knaus, Hobby, Carthago, Concorde a další.

Polointegrovaný obytný automobil Bürstner Lyseo dostal vylepšenou verzi s přídomkem Harmony Plus – nabízí zajímavější vzhled a také bohatší výbavu za férovou cenu. Jak se osvědčil v našem podrobném testu?

Do velkého srovnávacího testu jsme tentokrát vzali devět nejprodávanějších typů nájezdových klínů, které vám pomohou vyrovnat vůz při stání ve svahu. Kolik toho vydrží, kolik stojí a jak se s nimi manipuluje? Dočtete se v tomto článku.

Většina lidí má Balkán spojený s nepříliš dobrou pověstí, nebezpečím, málo známými zeměmi a nádechem velkého dobrodružství. Poutavý cestopis našeho čtenáře vám ukáže, jestli je opravdu nutné se něčeho bát a jaké krásy na vás čekají v zemích jako Bosna a Hercegovina, Černá Hora či Albánie. Doporučujeme!

Střešní stany a stanové přívěsy – zajímavé téma o tomto stylu cestování, který začíná být znovu populární. Bezmála dvacítka výrobců zde představuje své novinky a popíše výhody lehkých skladných příbytků.

Polské pobřeží, ale i města, přírodní a kulturní památky v Polsku zažívají obrovský příliv turistů z celé Evropy, Čechy nevyjímaje. Vydali jsme se na několik dní poznat některé z oblíbených turistických cílů a řekneme vám, proč jako dovolenkovou destinaci Polsko rozhodně není dobré podceňovat.

…další testy, cestopisy, příslušenství, inzerci obytných vozidel a mnohem více najdete v aktuálním vydání časopisu Camping, Cars & Caravans.