Právě vyšlo letní vydání časopisu Camping, Cars & Caravans s rozšířeným počtem 86 stran a přílohou „Kempování v Korutanech“

DÁREK PRO ČTENÁŘE: Samostatná příloha „Kempování v Korutanech – Kempy a stání pro karavany na jižní straně Alp“

Elektronickou verzi tohoto vydání si můžete koupit ZDE (Floowie) nebo ZDE (Alza Media).

Aktuální letní číslo je opět plné zajímavých informací i cestovatelských tipů.

Blíží se podzim, doba představování novinek, a to nejen u obytných vozidel, ale i dodávek. Přinášíme ty hlavní informace o tom, co se chystá.

V květnu se odehrál již čtvrtý ročník čím dál oblíbenějšího cestovatelského festivalu Overland. Nechyběli jsme tam a máme pro vás reportáž.

Jedno z nejzajímavějších obytných aut poslední sezóny – to je nový Knaus Van TI Plus na nezvyklém podvozku MAN. Vzali jsme jej do důkladného testu. Jak obstál před konkurencí?

Trápí vás v obytné nástavbě problémy s nedostatkem elektrické energie? Sepsali jsme nejčastější problémy, které cestovatele potkávají a přinášíme rady na jejich řešení.

Ekologická „zelená“ chemie do kazetových toalet – funguje stejně jako ta klasická? Zjistili jsme v našem praktickém testu, že ano. A přinášíme podrobné výsledky i ceny těch nejprodávanějších výrobků na trhu.

Každoroční příloha s tipy na nejlepší kempy nejen v České republice, ale třeba také v Chorvatsku – najdete ji i v tomto vydání.

Irsko je lákavou destinací pro mnoho majitelů obytných vozidel. Podíváme se tam s naším dopisovatelem, který vás provede touto zajímavou krajinou.

Nejen moře, ale také hory a horská jezera jsou oblíbenou letní destinací karavanistů. Přinášíme vám seznam osvědčených kempů a stání v okolí Salcburku a jeho vyhlášených jezer.


+ PŘÍLOHA: Kempování v Korutanech

… a mnohem více v aktuálním čísle časopisu Camping, Cars & Caravans