Jarní vydání časopisu Camping, Cars & Caravans – březen/duben (2/2019) je v prodeji. Tentokrát má 100 stran a je zaměřeno na obytné vestavby.

DÁRKY PRO PŘEDPLATITELE:

  • Voucher na elektronické předplatné časopisu 2019 + on-line archiv 2018

Elektronickou verzi časopisu si můžete koupit ZDE (Floowie) nebo ZDE (Alza Media).

Toto rozšířené vydání má opět 100 stran a je tematicky zaměřeno na obytné vestavby a dodávky.

V aktuálním vydání najdete například reportáž z letošního mimořádně povedeného cestovatelského a karavanového veletrhu CMT ve Stuttgartu, který navštívilo přes čtvrt milionu lidí.

Do podrobného testu se nám tentokrát dostal velmi zajímavý integrovaný obytný vůz – Mobilvetta K-Yacht s velmi netradičním designem.

V přehledu trhu jsme se podívali na aktuálně dostupné obytné vestavby s délkou do šesti metrů. A není jich zrovna málo.

Ukážeme vám také aktuálně nabízené vyndávací minivestavby do osobních automobilů a dodávek, díky kterým si vůz rychle upravíte na malý dovolenou.

Pokud řešíte stavbu vlastní obytné vestavby, určitě vás bude zajímat, jaký typ chladničky do vozu zvolit. Podívali jsme se na vhodné typy a v laboratoři změřili vlastnosti absorpčních i kompresorových chladniček.

Hlavní téma tohoto vydání – čištění vodních rozvodů a dezinfekce vody. Důležité pro každého karavanistu. Přinášíme návod, jak si zajistit pitnou vodu z kohoutku po celou sezónu.

Pro majitele či stavitele obytných dodávek bude zajímavé i toto téma – naftová topení. Ukážeme, v čem se liší proti plynovému, jaké má výhody a zda se hodí i do vašeho vozu.

Půjčit si v Kanadě obytný automobil na dva týdny znamená, že z ní uvidíte jen kousek. I ten je ale mimořádně zajímavý! Cestopis od našeho nového dopisovatele Jakuba Moravce.

Pozvánka do rakouských Korutan které nabízí v létě i v zimě bezpočet venkovních aktivit i krásnou přírodu.