Právě vyšlo prázdninové číslo časopisu Camping, Cars & Caravans 4/2016.

ELEKTRONICKOU VERZI TOHOTO VYDÁNÍ MŮŽETE ZAKOUPIT >>> ZDE <<<

CCC2016-4-titulka

Jako jedné z prvních redakcí v Evropě se nám podařilo do podrobného testu získat předsériovou verzi obytného vozu ADRIA SLS Compact s elektricky výsuvnou zadní částí. V časopisu se dočtete vše o tomto velmi zajímavém automobilu.

CCC2016-4-adria

S obytnými vestavbami Malibu jsme mohli otestovat, jaký je rozdíl mezi sériovým podvozkem Fiat a novým komfortním odpružením Al-Ko pro obytné dodávky. V článku přinášíme podrobnosti i praktický test.

CCC2016-4-tlumice

Jeden z našich čtenářů pracuje jako řidič obytného speciálu na Dakarské rallye. Popsal nám své zážitky z letošního ročníku této unikátní akce.

CCC2016-4-dakar

Italské jezero Lago di Garda je oblíbeným letním cílem mnoha karavanistů, cyklistů či vyznavačů vodních sportů. Přinášíme vám seznam osvědčených míst, kde lze parkovat s karavanem či obytným automobilem.

CCC2016-4-lagodigarda

V cestovatelské části se tentokrát vydáme do Dánska, které není zrovna typickou dovolenkovou destinací, přesto nabízí mnoho zajímavých míst a krásných zážitků.

CCC2016-4-dansko

Přinášíme také každoroční seznam doporučených kempů v Česku i v zahraničí.

CCC2016-4-kempy

Vážení čtenáři, přejeme Vám příjemné čtení, krásné letní prázdniny a mnoho zajímavých zážitků na Vašich cestách! Těšíme se na setkání s Vámi opět v září.