Čtyři generace legendárního obytného vozu Concorde Charisma přivítaly počátkem července první návštěvníky nového sídla společnosti Blue Rent v Čisovicích.

Blue Rent je oficiálním prodejcem značky Concorde od roku 2005. Prémiové obytné automobily si mohou karavanisté prohlédnout ve zbrusu novém zázemí od 1. července 2023.

Na 8 000 metrech čtverečních mají své místo plně krytý moderní showroom pro nové obytné vozy, prvotřídně vybavený servisní prostor na tři velké, dvanáctimetrové, obytné vozy typu Concorde nebo až šest menších vozů v kategorii do 3,5 tuny a půjčovna obytných automobilů, která překvapí zákazníky výrazně větší nabídkou modelů.

To však není ani zdaleka vše – již během příštího roku by měli karavanisté najít v novém areálu také stellplatz, ale o tom a dalších plánech společnosti Blue Rent více až v dalším vydání časopisu Camping, Cars & Caravans, v němž vyjde také reportáž ze slavnostního otevření.

Zadejte si do navigace souřadnice 49.875306, 14.308695 a přijeďte se k nám, do Čísovic na Praze-Západ, podívat. Těšíme se na vás v novém! /PR