Přípravy na první letošní českou karavaninkovou výstavu vrcholí. Veletrh FOR CARAVAN zaplní haly pražského výstaviště v tradičním jarním termínu 17. až 19. března 2023.

Zatímco většina z nás plánuje nebo si užívá dobrodružství, která nabízí zasněžená krajina, na výstavišti PVA EXPO PRAHA nezahálí a připravují vše potřebné pro konání již 14. ročníku prodejní výstavy obytných automobilů, karavanů a všeho, co k tomu patří.

Můžete se těšit na přední značky karavanů a obytňáků, ale také stále populárnějších vestaveb a dalších praktických řešení pro kempování. Načerpejte inspiraci od zkušených cestovatelů a nechte se unášet na vlně svobodného cestování. V souběhu s veletrhem FOR BOAT a také mezinárodními veletrhy cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD si přijde na své opravdu každý dobrodruh.

Čtenáři tištěného časopisu Camping, Cars & Caravans najdou v březnovém vydání všechny potřebné informace, a, jak je dobrým zvykem, i dvě vstupenky. Těšte se, už v březnu v Praze na viděnou!

Více na webu www.forcaravan.cz