V tradičním termínu na přelomu srpna a září ožije výstaviště v Düsseldorfu veletrhem CARAVAN SALON.

Od 25. srpna do 3. září 2023 budou v 16 halách k vidění nejnovější generace obytných vozů, karavanů a obytných přívěsů. Kromě široké škály nových modelů obytných vozidel najdou návštěvníci v celkem 16 halách a na obrovské venkovní ploše více než bohatý výběr příslušenství pro karavanink a kempink, technického vybavení, střešních stanů, mobilních domků, outdoorového oblečení a vybavení, ale i turistických cílů, kempů či stání pro obytné vozy. Chybět nebude ani oblíbená sekce pro začátečníky StarterWelt a možnost strávit tuto unikátní akci přímo v jejím srdci, v na týden největším evropském kempu – karavanovém městečku přímo na veletrhu.

I letos zahájí CARAVAN SALON tak zvaný Preview Day, a to v pátek 25. srpna. Vzhledem k omezenému počtu vstupenek mohou návštěvníci v tento den prozkoumat vše v klidné atmosféře a jako první si užít novinky sezony. „Preview Day se vyplatí zejména těm, kteří mají konkrétní představy o nákupu obytného vozidla. Exkluzivní atmosféra umožňuje v klidu porovnávat modely bez časové tísně. Už loňská premiéra se setkala s velkým ohlasem,“ dodal Stefan Koschke, ředitel veletrhu.

Prodej vstupenek byl zahájen na konci června. Aktuální informace a novinky najdete on-line na www.caravan-salon.com a na www.caravaning-info.de.

Foto: Messe Düsseldorf / Constanze Tillmann