Poslední letošní vydání časopisu Camping, Cars & Caravans vyrazilo do světa. Užijte si ho od A do Z, od impozantních novinek přes odborné testy až po inspirací nabité cestopisy.

Camping, Cars & Caravans 6/2022 (listopad/prosinec)

Vybíráme z aktuálního vydání …

REPORTÁŽ

Tradičně se v listopadovém vydání věnujeme obšírněji evropskému svátku karavaninku – výstavě Caravan Salon Düsseldorf (koná se totiž na přelomu srpna a září, kdy je předchozí vydání v tisku). Přinášíme reportáž z akce i přehled všech důležitých novinek a zajímavostí nadcházející sezony, které měli možnost jako první vidět právě návštěvníci Caravan Salonu.
Nechybí ani ohlédnutí za českou výstavou Caravaning Brno, kterou letos navštívilo dvacet tři tisíc návštěvníků.

ROZHOVOR

O aktuální situaci na trhu obytných vozidel i nadcházející sezoně jsme si povídali s Petrem Tesnerem ze společnosti Caravan Centrum Pardubice.

NOVINKY

Jak to bude s dostupností nových modelů, ostatně stejně jako těch letošních, je ve hvězdách. Nicméně většina značek představila v Düsseldorfu nové či upravené modely 2023. V aktuálním vydání vám představíme zástupce více než dvaceti značek obytných aut a přívěsů, minikaravanů, stanových přívěsů, předstanů i střešních stanů.

PŘEDSTAVUJEME

Kompaktní a mrštné vestavby jsou v kurzu – otestovali jsme zástupce značky Pössl, líbivý model Campstar.

PROFITEST

Pod drobnohled šesti expertů se dostal tentokrát obytný přívěs střední třídy LMC Tandero 500 E určený dvěma cestovatelům.

PŘEHLED TRHU

Další pokračování seriálu o vestavbách se věnuje koupelnám. Možná budete překvapeni, jaké možnosti nabízí tyto nenápadné obytné vozy.

SEZONA

Zimní období rovná se zimní spánek – to je rovnice, kterou se řídí velká část majitelů obytných přívěsů. Mrkněte, jak správně zazimovat karavan, aby byl před další sezonou v bezvadné kondici.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Sezona 2023 bude bohatá na nejrůznější vybavení a doplňky, které nám zpříjemní kempování. Přinášíme výběr toho nejzajímavějšího, od nových baterií až po tašku na kazetu toalety.

KARAVAN KLUBY

Tradiční akce karavan klubů, Dahlie Rallye, se letos konala na české půdě. Jako hrdí partneři jsme samozřejmě nemohli na 26. ročníku chybět. Reportáž najdete pod hlavičkou Karavan klubů.

CESTOVÁNÍ

Pokud vás láká Slovinsko, ale nevíte, jak je na tom s cestovateli v obytňácích, vydejte se do trafiky nebo objednejte přes web či mail aktuální vydání, najdete v něm všechny důležité základní informace o kempování v této nádherné zemi. A třešinkou na dortu letošní šestky Camping, Cars & Caravans je deset stran věnovaných Skotsku, tajemné a magické krajině jezer, vřesu a opuštěných hradů.

Děkujeme vám za přízeň v roce 2022, přejeme klidné vánoční svátky a těšíme se na shledávání na stránkách časopisu, v online světě nebo na cestách v roce 2023. Redakce CCC


  • Předplatné časopisu Camping, Cars & Caravans – ZDE
  • Elektronická verze časopisu na Digiport – ZDE
  • Elektronická verze časopisu na Alza Media – ZDE