Prázdninové vydání časopisu Camping, Cars & Caravans – to je 84 stran nabitých informacemi z úžasného světa karavaninku.

Camping, Cars & Caravans 4/2021 (červenec/srpen)

Vybíráme z aktuálního vydání …

AKTUÁLNĚ

V aktualitách najdete pozvánky na výstavy Caravan Salon Düsseldorf a Caravaning Brno, stejně jako první informace o nové pobočce společnosti Campingworld Neugebauer či reportáž z otevření nových prostor společnosti Karavan Centrum Hykro. Dobrodruzi expedice Tatry kolem světa 2 pokračují v cestě po Africe a my s nimi – tentokrát zamíříme do Ugandy.

PŘEDSTAVUJEME

Stránky věnované novinkám vám představí netradiční a prostorný obytný přívěs FARFALLA CAMPER, super lehký karavan EARTH TRAVELER a rovnou tři modely střešních stanů – SUBARU, MILES STARLING­ a IKAMPER. Nechybí ani čeští zástupci – vestavby KRS Cruiser Line H3 a Active Line.

SROVNÁVACÍ TEST

Do lítého boje v rámci Srovnávacího testu se pustili dva zástupci velice oblíbených modelů obytných vozů – obytných vestaveb, a sice Weinsberg CaraTour 600 MQ vs. Pössl Summit Prime 600.

LEGISLATIVA

Co se bude dít s vaším obytným přívěsem v případě poruchy tažného automobilu, se dozvíte na stránce věnované Legislativě, konkrétně pojištění karavanů.

PŘEHLED TRHU

Obsáhlá rubrika Přehled trhu monitoruje nabídku polointegrovaných automobilů s koupelnou umístěnou v zadní části půdorysu.

TESTUJEME V PRAXI

Stejně jako v Přehledu trhu také v testu najdete zástupce polointegrálu s koupelnou na zádi – Hobby Optima Ontour T 70 F.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Do testu jsme vzali celkem třináct modelů víceúčelových nádob, chcete-li kbelíků či misek, bez kterých se žádný karavanista neobejde, a přinášíme i další tipy na užitečné příslušenství, například LiFePO4 baterie, čisticí prostředky či solární vařič.

KLUBY

Sezona se rozjela na plné obrátky, vyberte si z kalendáře karavan klubů některou z akcí a užijte si setkání s kolegy karavanisty.

CESTOVÁNÍ

Prázdninové měsíce jsou ideální pro výlety, dovolenou i expedici – nabídka materiálů věnovaných cestování je proto více než bohatá a pestrá. Tradiční součástí červencového vydání je příloha věnovaná kempům, můžete vybírat z českých, maďarských a chorvatských zařízení. Pozveme vás také do Slovinska a rakouských Korutan – v obou destinacích najde cestovatel v obytňáku potřebné zázemí. Přidáme jeden Tip na výlet, tentokrát do jihočeských Holašovic, a také cestopis, kterému přijdou na chuť především muži – obytkou vyrazíme po stopách české whisky. Sledovat budeme také Adamovu velkou cestu – dva dospělí, malý chlapec a obytná dodávka se ocitli ve španělské provincii Extremadura… Máte se na co těšit!


  • Předplatné časopisu Camping, Cars & Caravans – ZDE
  • Elektronická verze časopisu na Digiport – ZDE
  • Elektronická verze časopisu na Alza Media – ZDE