Po nekonečných měsících „plných koronaviru” můžeme zase sbalit věci a vyrazit za dobrodružstvím. Jistě, jak kde a stále s maximální opatrností, ale přece! I proto je prázdninové vydání časopisu Camping, Cars & Caravans plné tipů na víkend nebo rovnou dovolenou nejen v České republice. Nechejte se inspirovat!

Camping, Cars & Caravans 4-2020

Vybíráme z aktuálního vydání …

ZAUJALO NÁS

Tentokrát nás zaujal, a to doslova a do písmene, obytný krasavec Space Camper Light Open, otevřená i lehká čtyřkolka na VW T6 Caravelle.

AKTUÁLNĚ

Aktuality přinášejí informace o chystaných výstavách Caravan Salon v Düsseldorfu i For Caravan v Praze. Na pražský For Caravan můžete vyrazit díky vstupence v CCC zcela zdarma!

Nechybí ani přehled základních pravidel a omezení pro cesty do zahraničí a samozřejmě oblíbený „seriál” z cest dobrodruhů expedice Tatra kolem světa 2.

PŘEDSTAVUJEME

Seznamte se s novinkami světa obytných přívěsů – modely Bürstner pro rok 2020 a také dvěma minikaravany Kupler a Go-Pod.

SROVNÁVACÍ TEST

Jak dopadne „souboj” německých polointegrovaných vozů vyráběných v Itálii? Srovnávací test představuje tentokrát Forster T 741 QB a Etrusco T 7400 QBC.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pokud uvažujete o koupi zadního nosiče kol, nalistujte si srovnání rovnou devíti držáků, díky kterým přepravíte pohodlně a především bez omezení přístupu do zadní části vozu koloběžky, kola i skútr.

TIPY

Již tradičně přinášíme v červenci tipy na dovolenou v zázemí kempů nejen v České republice, přílohu věnovanou kempům najdete i v tomto vydání.

CESTOVÁNÍ

Na nejsevernější výspy Česka vás pozve skvělý fotograf a cestovatel Jakub Moravec a na netradiční cestu z Prahy do Itálie a zpět přes Korsiku a Sardinii náš dlouholetý dopisovatel Miloš Dittrich.

Poradíme vám také, pokud se chystáte s obytných přívěsem do Alp – jak pohodlně projet POD ale vlastně PŘES hory vlakem.


  • Předplatné časopisu Camping, Cars & Caravans – ZDE
  • Elektronická verze tohoto vydání na Floowie – ZDE
  • Elektronická verze tohoto vydání na Alza Media – ZDE