Milí čtenáři.

Květen je měsícem, kdy nová sezona jede na plný plyn. Jsou to dny, kdy za dobrodružstvím vyrazí i největší zimomřivci, snad žadný bydlík už nestojí nečinně v ústraní, ale užívá si první silné paprsky slunce a přízeň svojí posádky. Máj je často také obdobím plným plánování, a abychom vám s těmi plány na výjezdy malinko pomohli, přikládáme k třetímu letošnímu vydání Camping, Cars & Caravans také Průvodce KEMPY.

Předplatitelé si ho mohou prolistovat třeba hned po přečtení těchto řádek, ostatní čtenáři si budou muset nějaký ten den počkat, než jim ho doručí po předchozí objednávce na redakčním webu ZDE kurýrní služba. I ročník 2024 nabízí kopec tipů na dovolenou v zázemí kempů, a to nejen v České republice, tak neváhejte, vyberte a objednejte si místo, rezervační systémy se začínají rychle plnit.

Pokud už máte o svých prázdninových plánech jasno, berte stránky průvodce jako inspiraci „na příště”, a ponořte se do obsahu aktuálního vydání časopisu. Ohlédněte se s námi za výstavami karavanů v Praze a Nitře, podívejte se, jak si vedli polointegrovaní rivalové ve srovnávacím testu, omrkněte nové modely sezony, nebo si vyberte nový předstan či praktickou sadu nádobí.

Po technických tématech vás necháme samozřejmě trochu odpočívat, možná i snít – přijměte pozvání na výlety do Holandska, Norska a Litvy. A až se vrátíte zpět, začněte balit a vyjeďte za svým dobrodružstvím. Ať jsou vaše květnové i červnové dny plné slunce a zážitků!

Blanka Papežová, šéfredaktorka

Camping, Cars & Caravans 3/2024 (květen/červen)

Vybíráme z obsahu

AKTUÁLNĚ

Aktuality ze světa karavaninku

REPORTÁŽ

For Caravan
CBT Nitra
Den otevřených dveří Blue Rent

SROVNÁVACÍ TEST

Weinsberg Pepper a LMC Tourer

NOVINKY

Dethleffs, Eriba, Gentletent, Hobby, Hymer, Kip, LMC, Morelo, Viica, Wanderkuss

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Předstany, stany
Test melaminového nádobí

NA CESTÁCH BEZPEČNĚ

… i v obytňáku nad 3,5 t

EXPEDICE

Tatra kolem světa 2

KARAVAN KLUBY

Pozvánky a reportáže

CESTOVÁNÍ

Holandsko
Norsko
Litva


  • Předplatné časopisu Camping, Cars & Caravans – ZDE
  • Elektronická verze časopisu na Digiport – ZDE