Letos jsme na stránkách časopisu Camping, Cars & Caravans rozjeli rovnou dvě série článků, jež se věnují elektřině na palubě karavanu a výběru obytných vestaveb. A věrni heslu „do třetice všeho dobrého” přidáváme v druhém vydání roku 2022 další seriál, tentokrát o bezpečnosti za volantem obytného vozu či soupravy. To však není ani zdaleka vše…

Camping, Cars & Caravans 2/2022 (březen/duben)

Vybíráme z aktuálního vydání …

AKTUÁLNĚ

Březnové vydání je tradičně vydáním výstavním – zveme vás na FOR CARAVAN do Letňan a k pozvánce přidáváme DVĚ VSTUPENKY. Pozor, ke vstupu na výstavu opravňují čtenáře výhradně originální vystřižené vstupenky, kopie nebudou pořadateli akceptovány.

EXPEDICE

Tatra kolem světa 2 začala psát 22. 2. 2022 další kapitolu své expediční historie – Trajda se „toulá” po Jižní Americe.

LEGISLATIVA

Novela zákona o provozu na pozemních komunikacích řeší vedle odstupu od cyklistů například také alkohol u spolujezdce, provoz koloběžek či nové rozdělení skupin řidičských oprávnění.

PŘEHLED TRHU

Přehled trhu přináší pokračování seriálu o výběru obytné vestavby, tentokrát se věnuje možnostem spaní v těchto kompaktních a populárních vozech, a přehled polointegrovaných obytných automobilů vhodných pro rodiny s dětmi.

NOVINKY

Novinky prezentují v březnovém vydání výrobci obytných přívěsů Barefoot Caravans, Basoglu Caretta, The Cuber Adventure a Kleox Shelter a obytných čtyřkolek Krug Expedition, Bocklet, Dopfer, Extremfahrzeuge, Robel a Unicat. Nechybí představení unikátní studie karavanu Whale Trailer Cabin.

PŘEDSTAVUJEME

Seznamte se, prosím: představujeme vám obytnou vestavbu KRS Classic Line a alkovnu Eura Mobil Activa One 690 HB.

PROFITEST

Karavan Beachy 420, novinka značky Hobby, vzbudil hned po představení vlnu emocí – přečtěte si, jak obstál tento model označovaný za kombinaci vanu a karavanu v profitestu.

TECHNIKA

Série článků věnovaných elektřině na palubě karavanu pokračuje druhým dílem, dozvíte se vše o lithiových bateriích.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Skládací přepravní boxy jsou součástí vybavení snad každého obytňáku. Vyberte si praktický box pro vaše cesty z nabídky osvědčených výrobců.

NA CESTÁCH BEZPEČNĚ

První z řady materiálů s radami, tipy a informacemi pro lepší řízení a bezpečnější pohyb na silnicích se věnuje obutí obytňáku a oprávnění pro řízení soupravy s karavanem.

KARAVAN KLUBY

Přijměte naše pozvání na dvě unikátní mezinárodní akce pro karavanisty – 25. ročník Dahlie Rallye a 91. F.I.C.C. International Rally.

CESTOVÁNÍ

Náš dlouholetý „čtenář na cestách” Kuba Hloušek připravil pozvánku na slovenskou Spiš, Adamova velká cesta míří tentokrát na jih Švédska a Kuba Moravec nás vezme nejen do kopců Ralské pahorkatiny.


  • Předplatné časopisu Camping, Cars & Caravans – ZDE
  • Elektronická verze časopisu na Digiport – ZDE
  • Elektronická verze časopisu na Alza Media – ZDE