První vydání časopisu Camping, Cars & Caravans roku 2021 přináší opět řadu aktualit a novinek ze světa karavaninku.

Camping, Cars & Caravans 1/2021 (leden/únor)

Vybíráme z aktuálního vydání …

LEGISLATIVA

Dlouholetý dopisovatel redakce a odborník na českou legislativu Ing. Martin Fořt se tentokrát zaměřil na elektronické dálniční známky.

AKTUÁLNĚ

V aktualitách se dozvíte, jak to vypadá, tedy jak by to mělo vypadat, s výstavami v roce 2021 i jak se daří expedici Tatra kolem světa 2.

PŘEDSTAVUJEME

„Spaní na střeše” se stává čím dál tím více populárnějším – představíme vám několik střešních stanů pro osobní automobily.

NOVINKY

Lednové vydání přináší opravdu slušnou porci novinek – podívejte se, s jakými vozy vyráží do nového roku Airstream, Bürstner, Carado, EuraMobil, Hobby, Kabe, Rapido, Tabbert či T@B.

TESTUJEME V PRAXI

V praxi jsme prověřili rovnou dva modely – „parťáka pro celou rodinu” GoittiLine Therry 37 a „zbrusu nové céčko pro dva” Rapido C56.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pod hlavičkou příslušenství najdete srovnání šesti čističů na předstany a markýzy a několik tipů na praktické vybavení vašeho karavanu.

CESTOVÁNÍ

Miloš Plaček se s námi podělil o zážitky z dovolené po jižní Moravě a jižních Čechách. Cestovatel a fotograf Jakub Moravec zavzpomíná na netradiční oslavy Silvestra za polárním kruhem. Nechybí ani ověřené tipy na zahraniční kempy – 10 německých kempů vhodných nejen pro milovníky turistiky.


  • Předplatné časopisu Camping, Cars & Caravans – ZDE
  • Elektronická verze časopisu na Digiport – ZDE
  • Elektronická verze časopisu na Alza Media – ZDE