Český karavanink přivítal počátkem roku nového výrobce obytných vozidel RV Evolution. Směle se pouští do výroby obytných vestaveb, ale pomýšlí i na unikátní kousky v podobě expedičních speciálů.

„Vestavbu postavíme do jakékoliv dodávky. Nejvyhledávanějšími vozidly jsou Fiat Ducato, Peugeot Boxer a Citroën Jumper. Následují Mercedes‑Benz Sprinter a VW Crafter s nejrůznějšími jízdními asistenty a také možností pohonu 4×4,“ uvedl David Krs, odborný garant firmy, který se již bezmála dvacet let zabývá výrobou a prodejem obytných vozidel. Individuální vestavby postavené na prvcích sériové výroby by měly v následujících měsících doplnit také opravdu unikátní vozy s pohonem všech kol a tonáží až 40 tun určené pro expediční cesty.

Zákazník si může přesně podle svých potřeb a přání vybrat půdorys vozu stejně jako jeho kompletní vybavení, od dekoru nábytku až třeba po topení. „Stejně jako ostatní výrobci i my se potýkáme s potížemi stran dodání objednaných základních vozidel, dílů a příslušenství přímo od výrobců. Nicméně mohu zkonstatovat, že dodací lhůty pro naše zákazníky jsou poměrně krátké,“ podotkl David Krs.

Obytné automobily vyjíždějí z dílen RV Evolution s homologací na základě povolení ke stavbě obytných vozidel od Ministerstva dopravy ČR. Výrobce garantuje také záruční i pozáruční servis. „Zákazník od nás dostane vozidlo z kvalitních materiálů, s dobrým zpracováním do posledního detailu. To s sebou přináší také zvýšené náklady na výrobu, nicméně získá tím vždy zákazník, který kvalitu a preciznost ocení již při své první jízdě,“ dodal David Krs. | PR


RV Evolution s.r.o.
Republikánská 47 | Plzeň – Lobzy
david@rv-evo.cz | +420 777 732 575
www.rv-evo.cz