České vestavby značky KRS jsou ideálními parťáky, se kterými se můžete vydat „vlastní cestou”.

Společnost KPS Automobile s.r.o. se sídlem v západočeském Malém Malahově se věnuje výrobě obytných vozidel značky KRS více než dvacet let. Aktuálně nabízí 5 základních modelových řad na podvozcích Fiat Ducato, Peugeot Boxer a Citroën Jumper.

KRS Cruiser Line H3

Obytný vůz KRS Cruiser Line H3 s vnitřní výškou cca 214 cm a v celkové délce vozu 6,36 m, je určen pro dva dospělé pasažéry a dvě děti do věku zhruba 15 let. Prostorný interiér poskytuje pohodlí zejména dospělým pasažérům pro rodinné cestování.

Karoserie všech vozů KRS jsou izolovány tepelně‑izolační vrstvou speciální hmoty. Boční okna Dometic S4 s roletou a moskytiérou jsou standardem.

Komfortní cestování zajišťují pohodlná sedadla řidiče a spolujezdce s područkami. Ve druhé řadě je ve třech směrech nastavitelné dvojsedadlo FASP 506 s integrovanými tříbodovými bezpečnostními pásy včetně ISOFIX a s plynule seřiditelným sklonem opěradla, jež lze na noc rozložit na lůžko. Neopomenutelnou výhodou jsou podélná lůžka v zadní části obytného prostoru, která mohou poskytnout pohodlí až třem dospělým osobám. Jako zvláštní výbavu je možné instalovat i 5. samostatné sedadlo v nástupním prostoru do obytné části vozidla.

Modely KRS Cruiser Line H3 staví výrobce na podvozky Fiat Ducato, Peugeot Boxer a Citroën Jumper, výběr je jen na zákazníkovi.

KRS Active Line

Obytný vůz KRS Active Line s vnitřní výškou cca 190 cm a v celkové délce vozu 5,99 m, je určen pro dva dospělé pasažéry a dvě děti do věku zhruba 15 let. Prostorný interiér poskytuje pohodlí jak při dlouhých cestách, tak i při kratších výletech.

KRS Sport line je ideální pro dva dospělé cestující, zázemí na cestách poskytne však také rodině se dvěma dětmi.

Komfortní cestování zajišťují pohodlná sedadla řidiče a spolujezdce s područkami. Ve druhé řadě je ve třech směrech nastavitelné dvojsedadlo FASP 506 s integrovanými tříbodovými bezpečnostními pásy včetně ISOFIX a s plynule seřiditelným sklonem opěradla, jež lze na noc rozložit na lůžko. Jako zvláštní výbavu je možné instalovat i 5. samostatné sedadlo v nástupním prostoru do obytné části vozidla.

Virtuální 3D prohlídky modelů KRS na www.krs.cz

KPS Automobile s.r.o.
Malý Malahov 30, 345 61 Staňkov,
+420 373 712 816, info@krs.cz, www.krs.cz


Článek původně vyšel v prázdninovém čísle časopisu Camping, Cars & Caravans.

  • Předplatné časopisu – ZDE
  • Elektronická verze časopisu na Digiport – ZDE
  • Elektronická verze časopisu na Alza Media – ZDE