Společnost MS Camper, s. r. o., se zabývá výrobou obytných vestaveb do dodávkových vozidel. Zákazníky vítá v areálu ve Velkém Meziříčí v blízkosti dálnice D1.

Majitelé jsou aktivní karavanisté a speciálním vestavbám se věnují více než 20 let. V roce 2017 se rozhodli založit firmu MS Camper, s.r.o, která se bude věnovat výhradně obytným vozům. Od té doby vyrobili nemalý počet vestaveb pro zákazníky nejen na českém trhu, ale i do Německa nebo Holandska.

Základem pro vestavby MS Camper je zejména MB Sprinter, nicméně na přání zákazníka to může být vůz jakékoliv jiné značky. Jedná se vždy o individuální výrobu s použitím kvalitních materiálů, jež vychází z přání a požadavků zákazníka. Hlavní důraz je kladen vedle praktičnosti využití a moderního designu především na bezpečnost.

„Nábytek kotvíme pomocí metrických závitů do hliníkových výpalků naší konstrukce. Pro technologie, jako jsou baterie, nádrž na vodu či střídače, používáme svařované hliníkové konstrukce opatřené práškovým lakováním, které jsou pevně spojené s karoserií vozidla. Tento způsob zajišťuje nejen to, že za jízdy nedochází k vrzání, klepání a dalším nepříjemným zvukům, ale hlavně v případě havárie je konstrukce pevně spojená s karoserií vozidla,“ vysvětlil Petr Mladý, jednatel společnosti, a dodal, že nábytek je vyrobený z lehčené překližky, na kterou je nalisovaný vysokotlaký laminát známý jako HPL. Jedná se o velice odolný materiál, kdy v kombinaci s čalouněním a dekorem podlahy vznikne jedinečná vestavba.

MS Camper hledá nová řešení a z malého prostoru se díky uspořádání snaží vytěžit co nejvíce. Příkladem může být unikátní systém výsuvné postele nad kuchyňskou linkou, díky kterému vznikla postel o délce 195 cm. Zabývá se také výrobou kempovacích boxů do dodávkových vozidel, montáží příslušenství a servisem obytných vozů. Samozřejmostí jsou homologace vestavby v případě potřeby navýšení hmotnosti i zápis doplňků do technického průkazu.

MS CAMPER s.r.o.
Čermákova 1916/31 / 594 01 Velké Meziříčí
info@mscamper.cz / www.mscamper.cz