České vestavby do malých dodávek a vozů pick-up značky Ritzy vykouzlí v okamžiku z běžného automobilu obytný přesně podle potřeb a aktivit jeho majitele.

Systém je univerzální „skládačka“ přizpůsobená konkrétnímu vozu. Stačí vybrat jednotlivé moduly a pomocí šesti šroubů je namontovat na základní desku připevněnou v podlaze. Vestavba poslouží k uložení věcí, nebo jako malá kuchyně vybavená na vaření, mytí a dokonce i chlazení potravin ve variantě s vestavěnou lednicí. Přiobjednat můžete i matraci, díky níž získáte pohodlné lůžko. Například u T5/T6 Multivan při sklopení zadní lavice vytvoříte místo na spaní 180 x 150 cm. U dalších dodávek je spaní řešeno rozkládací deskou. V nabídce nechybí velmi žádané dětské lůžko.

Vestavby Ritzy již spolehlivě slouží ve vozech VW T5/T6 Multivan, Caravelle a Transporter (krátká i dlouhá verze), Renault Trafic, Opel Vivaro a Ford Galaxy. Pokud máte jiný typ vozu, není problém vyrobit vestavbu na míru. Nabídka je široká, nebudete omezeni výběrem materiálů ani barev. Vestavby jsou vyráběny nejčastěji z laminované dřevotřísky v pastelových barvách, ale mohou být i z vodovzdorné překližky nebo luxusní dubové dýhy na laťovce. Samozřejmostí jsou kvalitní výsuvy s doživotní zárukou.

A pokud zrovna vestavbu nepotřebujete ve voze, můžete ji díky jejímu vzhledu běžného nábytku umístit kdekoliv v bytě, modul s lednicí oceníte třeba jako domácí vinotéku.

Více o variabilních českých vestavbách na míru na www.ritzy.cz


Článek původně vyšel v zářijovém čísle časopisu Camping, Cars & Caravans (č. 5/2021):

  • Předplatné časopisu – ZDE
  • Elektronická verze časopisu na Digiport – ZDE
  • Elektronická verze časopisu na Alza Media – ZDE