Zaměstnanci, spolupracovníci, partneři a přátelé společnosti Karavan Centrum Hykro se sešli v pátek 28. května na pražském „ořechu”, aby společně oslavili otevření nových prodejních a prezentačních prostor.

Přesun do nového nebyl nijak daleký, protože se vedení firmy podařilo získat nádherné prostory  v areálu sousedícím s tím původním, a to ve společnosti několika automobilových značek. Za zmínku stojí také nové navázání spolupráce se společností Imofa, která tento přesun provází. Vzdálenost stěhování byla sice malá, ale změny s ním související jsou skutečně obrovské. Z původních nedostačujících prostor přešlo Hykro do moderního prostředí s rozsáhlou a plně zásobenou prodejnou doplňků pro karavanink a kempování, která má 200 m2.  Nový showroom, prezentační plochy či moderně vybavená servisní hala zabírají dalších 10 000 m2.

Příchozí, kteří z velké části mohli porovnávat s původním působištěm, byli ze změny a patrových prostorů nadšeni. Ti, kteří původní sídlo neznali, měli možnost zhlédnout v průběhu večera množství fotografií a díky fotoreportáži prožili se všemi zaměstnanci také stěhování.

Jak se na slavnostní otevření patří, nechybělo skvělé jídlo a pití, přátelská atmosféra a následně také diskotéka. Našel se čas i na pár oficialit, kdy jednatel společnosti Vladimír Horký pronesl několik uvítacích, děkujících a blahopřejících vět s následným slavnostním přípitkem.

Nezbývá než Hykru popřát, aby se mu v novém prostředí dařilo a samozřejmě mnoho spokojených karavanistů a kempařů.

Text a foto: Jakub Moravec


Článek původně vyšel v prázdninovém čísle časopisu Camping, Cars & Caravans.

  • Předplatné časopisu – ZDE
  • Elektronická verze časopisu na Digiport – ZDE
  • Elektronická verze časopisu na Alza Media – ZDE