Společnost Resl group nabízí prodej, pronájem a servis obytných vozů. Je autorizovaným prodejcem značek Forster a Karmann-Mobil a provozuje půjčovnu obytných automobilů Forster.

Prodej vozů Forster a Karmann-Mobil

„U nás si vyberete ten správný obytný vůz, ať už jste početná rodina s malými dětmi nebo třeba pár v seniorském věku. Obytné vozy vám umožní žít naplno, aktivně, cestovat a poznávat krásy u nás, tak i kdekoli v zahraničí,” uvedl Tomáš Resl a dodal, že zákazníci mohou vybírat z vysoce kvalitně zpracovaných obytných vozů značek Forster nebo Karmann-Mobil. Jejich rozdíly spatříte nejen ve vzhledu a výrobci podvozku, ale především ve výbavě, jejich uzpůsobení a technických parametrech. Najít můžete i velmi praktické a užitečné pomocníky spojené s jízdní asistencí. Při dlouhých trasách oceníte například asistent dálkových světel, upozornění na vybočení z jízdního pruhu, rozpoznávání dopravních značek a další. „Na vozy se můžete přijít podívat do showroomu v Polici nad Metují, na adrese K sídlišti 442. Jsme k dispozici také na internetu, prostřednictvím on-line kontaktního formuláře,” dodal Tomáš Resl.

Informace o nových vozech poskytují prodejci Resl group prostřednictvím telefonu +420 725 771 663 a e-mailu prodej@reslgroup.cz.  Využít můžete i zmiňovaný formulář na webu společnosti www.reslgroup.cz

Součástí péče o zákazníka je samozřejmě také servis. Vedle záručního a pozáručního servisu poskytuje společnost také odborné poradenství a provádí instalace veškerého příslušenství, od klimatizací a solárních systémů přes markýzy a nosiče kol až po satelity.

Pronájem obytných vozů s garancí

Pokud zatím neuvažujete o vlastním obytňáku, ale rádi byste si užili třeba rodinnou dovolenou, při níž chcete společně poznávat dosud nepoznané, být mobilní a pány svého času i místa, můžete využít pronájem obytných vozů. V půjčovně Resl group můžete vybírat z celkem šesti modelů značky Forster, pro 4 až 6 osob, v průměrném stáří kolem jednoho roku. Všechny vozy jsou kvalitní a spolehlivé, jsou pravidelně servisovány a před každým předáním vozu zákazníkovi probíhá jejich dezinfekční úklid. K mání jsou modely s alkovnou i polointegrované vozy, s manuální i automatickou převodovkou. Pro řízení všech postačí řidiči oprávnění skupiny B.

Jakmile si z nabídky vyberte konkrétní obytný vůz, můžete si jej na www.reslgroup.cz snadno rezervovat. Informace o vozech k pronájmu i případné rady stran rezervace poskytnou pracovníci půjčovny na telefonu +420 727 943 239 a e-mailu pronajem@reslgroup.cz S rezervací neotálejte, kalendáře všech vozů se rychle plní.

„Pronajaté vozidlo si můžete vyzvednout zatím na dvou místech, a sice v Praze v Mikulově ulici na Chodově  a v Polici nad Metují, K sídlišti 442. Již brzy začne fungovat třetí výdejní místo půjčovny v Hradci Králové,” prozradil Tomáš Resl a připomněl, že všechna vozidla v půjčovně jsou vybavena, například solárním panelem, couvací kamerou, držákem na čtyři jízdní kola, markýzou, stolem a křesly dle počtu osob vozidla, kuchyňským vybavením a nezávislou klimatizací nástavby, a připravena vyrazit vstříc nový zážitkům. „Všechny naše obytné vozy jsou precizně zpracovány a disponují kvalitním vybavením, s nímž budou cestování i celý pobyt velmi příjemným zážitkem. Jistě oceníte i asistenční službu v případě poruchy vozidla, cestovat se vám bude lépe s vědomím, že vám stále ‚kryjeme záda‘,” dodal Tomáš Resl.

Více na www.reslgroup.cz.


Článek původně vyšel v květnovém čísle časopisu Camping, Cars & Caravans (3/2022):

  • Předplatné časopisu Camping, Cars & Caravans – ZDE
  • Elektronická verze časopisu na Alza Media – ZDE