Z hloubětínské křižovatky se výhradní prodejce obytných vozů a přívěsů značek Hymer, Eriba, Carado, Bürstner a Niesmann+Bischoff přestěhoval do důstojných reprezentativních prostor. Rozsáhlý areál Caravan Metropol leží u dálnice D8 v Klíčanech a nabízí vše, co zákazníci očekávají.

Slavnostní otevření proběhlo 27. května 2022 za účasti mnoha hostů. Jednatel firmy Jaroslav Nikodém pozdravil přítomné a zároveň poděkoval všem, kteří se zasloužili o vznik nového areálu i dlouholetý chod firmy. Slavnostnost večera podtrhla svým koncertem také zpěvačka Olga Lounová, která vtáhla do vystoupení řadu návštěvníků. Vytvořila tak milou a velmi uvolněnou atmosféru.

Servisní zázemí je velkou devizou nových prostor.

Většinu přítomných ovšem zajímaly především prohlídky nového zázemí společnosti. O ty se starali členové rodiny jednatele Jaroslava Nikodéma a zaměstnanci firmy. Bylo patrné, že každý opravdu ocenil možnost nahlédnout do míst, jež jsou běžně zákazníkům skryta, například moderně vybavený servisní prostor s překrásnou plochou 700 m2. „Takovéto zázemí je zásadní pro kvalitní servis, montáže příslušenství a doplňků,” vysvětloval v novotou zářícím servisu Petr Nikodém, syn jednatele. Zásadní je ovšem také  zcela nový prostorný showroom, ve kterém slavnostní otevření probíhalo.

Showroom pojme nejen obytná auta a karavany, ale i množství hostů na slavnostním otevření.

Plocha 1 000 m2 pojme až 20 karavanů. Malým průchodem navazující prodejna příslušenství a kempinkového vybavení se svými 300 m2 je více než dostačující. Podél dělící stěny jsou velmi vkusně a designově umístěny stoly zaměstnanců.

Prodejna doplňků a vybavení nabízí široký sortiment zboží.

Na ploše 14 000 m2 je prostě vše, co Caravan Metropol a jeho zákazníci potřebují. Navíc je vše snadno dostupné. Areál je totiž přímo vedle dálnice D8 – exit 1 v ulici Báštecká 85.

Text a foto: Jakub Moravec