Obytné vozy lákají cestovatele a dobrodruhy, kteří milují volnost a spontánní cestování. Pro mnoho takových nadšenců je ovšem nákup obytného vozu nebo karavanu nedostupnou záležitostí. Důvodem je jejich vysoká cena, za kterou se v České republice běžně prodávají. Existuje však snadné řešení, díky kterému si můžete splnit sen i vy!

Svobodné cestování s karavanem

Slovo, které nejlépe vystihuje cestování v obytném voze, je jednoznačně svoboda! Cestování bez závazků, časového omezení a stresu. Obytný vůz umožňuje nenahraditelné možnosti a výhody cestování, mezi které neodmyslitelně patří:

  • svoboda,
  • komfort,
  • soukromí,
  • flexibilita,
  • úspora,
  • pohodlí.

Objevování, zažívání dobrodružství, nezávislost na pevných termínech, komfort a další skvělé možnosti, které vám karavany přinesou, se stávají stále větším trendem v oblasti cestování. A rozhodně se není se čemu divit!

Tento sen se však jeví pro mnoho lidí kvůli vysoké ceně v České republice a nákupu ze zahraničí na vlastní pěst jako příliš složitý. Chybí komunikační schopnosti, objevují se obavy z transportu a ne každý se vyzná ve složitém „papírování“ a v servisní kontrole.

Firma Deczman se proto rozhodla, že cestovatelským nadšencům tento nákup pomůže zrealizovat a zaměřila se na dovoz obytných vozů ze zahraničí. Výhodou je nejen nižší cena než v České republice, ale také o mnoho lepší stav a kvalita vozu, která je v zahraničních showroomech a jiných prodejnách většinou na úplně jiné, vyšší úrovni. Zahraniční nabídka „obytňáků“ je velmi široká, takže si dokáže vybrat i ten nejnáročnější zájemce.

Jak to celé funguje?

Stačí si vybrat karavan nebo obytný vůz pomocí webových stránek mobile.de nebo autoscout24.de a vložit odkaz na vámi vybraný vůz do formuláře, který naleznete na webových stránkách deczman.cz. Po odeslání formuláře obdržíte obratem nabídku. V rámci dovozu obytných vozů zajišťuje firma kompletní služby od výběru až po předání vozu. Mezi tyto služby patří například dokladová prověrka karavanu, příprava kupních smluv, měření laku, protokol o kontrole, testovací jízda, dovozová STK a emise na 2 roky, transport a mnoho dalších služeb, díky kterým budete mít jistotu, že jste vůz koupili správně.

Karavan lze i zapůjčit

Rádi byste vyzkoušeli cestování obytným vozem s rodinou či přáteli? Nově lze zapůjčit plně vybavené obytné vozy pro kempování v létě i v zimě.

Deczman – váš spolehlivý partner, který vám pomůže splnit si cestovatelské sny, moderně a bez kompromisů na komfortu. / PR


Autor textu Jan Kubišta, dovozce vozidel: „Od roku 2003 se pohybuji v oblasti prodeje a importu vozů ze zahraničí. Zaměřuji se na dovoz osobních, nákladních a obytných vozů. Dovoz vozidel je náš denní chléb, proto se v tom opravdu vyznáme a dokážeme odborně poradit.”