Teprve od jara nabízí Eura Mobil polointegrovanou verzi Profila na podvozku Mercedes-Benz Sprinter. Nyní následují dva nové půdorysy.

Modely Profila T 726 EF a QF představuje Eura Mobil novou konstrukční řadu. Podvozek Mercedes-Benz Sprinter, provedení Al-Ko s nízko uloženým rámem, ohřev teplé vody Alde a nastavitelná panoramatická prosklená střecha umisťují tyto modely o třídu výše než srovnatelné modely na Fiat Ducato. Délky 7,44 a 7,61 metru řadí tyto dva větší vozy do třídy sedm a půl metru dlouhých vozů.

V celém voze je 19,5 centimetru vysoká zdvojená podlaha, je tady skupina sedaček umístěných proti sobě (Face-to-Face) a rovněž do středu vozu dále navazující kuchyňská část se zapuštěnou přední částí a velkou chladničkou včetně odklopitelného rozšíření pracovní plochy – to patří v obou modelech k běžnému vybavení, stejně jako prostorná koupelna s dveřmi dělící prostor od kuchyně a posuvnými dveřmi do oblasti pro spánek. Profila T 726 EF je vybaven 2,03 metru dlouhými samostatnými lůžky, model 726 QF má 195 krát 147 centimetrů velké dvojlůžko.

Provedení kabiny je ze sendviče vyztuženého skelnými vlákny, se stěnami bez použití dřeva, nábytek je zesílený hliníkovými profily. Základní cena u obou provedení je na 2 170 000 Kč.