Společnost Auto Vero, s.r.o., známá pod svým obchodním názvem Karavany Sedlčany rozšířila své portfolio o prodej a servis obytných vozů značky LMC.

Značka LMC začala psát svou historii v roce 1950, kdy jedné mimořádně deštivé noci voda protekla stanem dvou kamarádů. Designér Austermann a karosář Hartmann tak dostali nápad: vymysleli, navrhli, nakreslili a nakonec i vyvinuli svůj první karavan Falter I. V roce 1981 se jimi založená firma LMC spojila se společností Erwin Hymer Group.

V současné době se tato značka s více než 65letou historií vyznačuje svou funkčností, odolností a inspiruje skutečné nadšence karavaninku. LMC neboli Long Life Technology znamená konstrukční přístup, který umožňuje vysoce stabilní, vodotěsnou a zcela bezdřevou konstrukci a stejně jako 12letá záruka na těsnost nastavuje měřítko kvality. Základem karavanů a obytných vozů LMC je pohodlí a bezpečnost.

Více informací o modelových řadách na rok 2024 a skladových vozech nově nabízené značky LMC najdete na www.lmcsedlcany.cz/PR.