Společnost Resl group nabízí prodej, pronájem a servis obytných vozů. Je autorizovaným prodejcem značek Forster, Karmann‑Mobil a Eura Mobil, provozuje půjčovnu obytných automobilů a nově také e‑shop. „Cestovat obytňákem znamená žít opravdu naplno,” říká majitel firmy a karavanista Tomáš Resl.

Na začátku společnosti Resl group byla myšlenka sestavit tým lidí, výhradně aktivních karavanistů, kteří budou schopni pohlížet na jakoukoliv část činnosti firmy, od prodeje přes servis až po pronájem, očima zákazníka, tedy rovněž aktivního karavanisty.

„Podařilo se nám dát dohromady skvělý tým, přesně podle mých prvotních představ, který s veškerou odbornou způsobilostí nabízí zákazníkům obytné vozy tří značek – Forster představuje cenově dostupnější vozy, Karmann prezentuje střední třídu a Eura Mobil to je top. Je to pestrá paleta opravdu kvalitních modelů, vestaveb, polointegrálů a integrálů, ze které si vybere skutečně každý, rodina s malými dětmi stejně jako třeba pár seniorů,” uvedl Tomáš Resl s tím, že každému zákazníkovi jsou schopni poskytnout kompletní služby.

„Máme prodej, servis, půjčovnu a vytvořili jsme i e‑shop zaměřený na prodej klasických doplňků a příslušenství i speciálních doplňků určených pro stavbu obytných vozidel. Když přijde klient, má možnost nejprve si obytný vůz vypůjčit a vyzkoušet si, co by mu nejlépe vyhovovalo. Dále si může obytný vůz koupit, přijet s ním k nám na servis a v neposlední řadě si ho také kompletně u nás dovybavit. Žhavou novinkou je, že vedle českého e‑shopu jsme spustili i e‑shop na Slovensku,” prozradil Tomáš Resl.

Zajímavostí je, že Resl group jako jediná firma v Česku nabízí kompletní trojlístek značek z jednoho výrobního závodu. „Rád uvádím, že u nás můžeme zákazníkovi nabídnout rodinu – oficiálně všechny naše znač‑ky spadají pod jeden výrobní závod a nikdo v republice nenabízí všechny tyto značky pod jednou střechou,” připomněl Tomáš Resl.

Nové obytné vozy značek Forster, Karmann‑Mobil a Eura Mobil jsou k vidění v showroomu v Polici nad Metují. Prodejci jsou zákazníkům k dispozici také na internetu, prostřednictvím on‑line kontaktního formuláře na webu společnosti www.reslgroup.cz, na telefonu +420 777 577 588 a e‑mailu prodej@reslgroup.cz.

A jak je to s aktuální dostupností vozů uvedených značek? „Nadále pokračují sezonní i mimosezonní výkyvy, se kterými je nutno počítat. Je však potřeba uvést, že se postupně zlepšuje dostupnost podvozků do výrobního závodu, a tím se zkracují dodací lhůty a zvyšuje se možný objem dodaných vozidel,” zkonstatoval Tomáš Resl.

Co se týká půjčovny obytných vozů, v půjčovně Resl group můžete vybírat z modelů pro 4 až 6 osob, v průměrném stáří kolem jednoho roku, tedy v dobré kondici. Všechny vozy jsou kvalitní a spolehlivé, jsou pravidelně servisovány a před každým předáním vozu zákazníkovi probíhá jejich dezinfekční úklid. K mání jsou modely s alkovnou i polointegrované vozy, s manuální i automatickou převodovkou. Pro řízení všech postačí řidiči oprávnění skupiny B.

Jakmile si z nabídky vyberete konkrétní obytný vůz, můžete si jej na www.reslgroup.cz snadno rezervovat. Informace o vozech k pronájmu i případné rady stran rezervace poskytnou pracovníci půjčovny na telefonu +420 727 943 239 a e‑mailu pronajem@reslgroup.cz S rezervací neotálejte, kalendáře všech vozů se rychle plní.

„Pronajaté vozidlo si můžete vyzvednout zatím na dvou místech, a sice v Praze na Chodově v Mikulově ulici a v Polici nad Metují, K sídlišti 442. Již brzy začnou fungovat další dvě výdejní místa – v Čechách budeme rozšířeni o jednoho partnera v Jihlavě a vstupujeme také na Slovensko, kde budeme mít partnera v Žilině,” upřesnil Tomáš Resl a připomněl, že všechna vozidla v půjčovně jsou slušně vybavena, například solárním panelem, couvací kamerou, držákem na čtyři jízdní kola, markýzou, stolem a křesly dle počtu osob vozidla, kuchyňským vybavením a nezávislou klimatizací nástavby, a připravena vyrazit vstříc novým zážitkům.

„Všechny naše obytné vozy jsou precizně zpracovány a disponují kvalitním vybavením, s nímž budou cestování i celý pobyt velmi příjemným zážitkem. Zákazník jistě ocení i asistenční službu v případě poruchy vozidla, s námi vždy cestuje s vědomím, že mu stále ‚kryjeme záda‘,” dodal Tomáš Resl.

Resl group s.r.o.
SHOWROOM – K sídlišti 442
549 54 Police nad Metují
+420 777 577 588
prodej@reslgroup.cz

www.reslgroup.cz, www.reslshop.cz, www.reslshop.sk

Text: Blanka Papežová, foto: Resl group


Článek původně vyšel v květnovém a červnovém vydání časopisu Camping, Cars & Caravans (3/2023):

  • Předplatné časopisu Camping, Cars & Caravans – ZDE
  • Elektronická verze časopisu na Digiport – ZDE