Karavan Beachy: stvořen pro každého, kdo chce svobodu na cestách. Přesně takhle popisuje německý výrobce Hobby modelovou řadu Beachy, kterou jsme poprvé spatřili v roce 2022. Je tohle vaše vstupenka do světa svobodného cestování?

Název mluví jednoznačně – karavan Beachy ve vás má vzbudit touhu po ničím nerušené svobodě nejen na pláži. Beachy chce přivést ke karavanům zcela novou skupinu zákazníků. Tradiční německý výrobce tak vytvořil karavan, který již od pohledu evokuje bezstarostnost života na pláži.

Uvnitř to vypadá přesně tak, jak si myslíte – prostoru vládne světlý interiér a důraz na jednoduchost. Praktické regály, gumicuky namísto dvířek a látkou potažená sedačka. Zapomeňte na okázalost, tenhle karavan vás vrátí k tomu, co je na cestování srodinou to opravdu podstatné.

Kuchyňka nabídne jednoduše to, co budete potřebovat – dřez, 13litrovou nádrž na pitnou vodu, stejně velkou nádrž na vodu odpadní a chladicí box. Plotýnka? Trouba? To tu nehledejte. Beachy je o svobodě, proto si jej svobodně dovybavte tím, co potřebujete.

 

Jednoduchý prostor nenabídne sprchu ani toaletu, zcela svobodně si však můžete obě nezbytnosti vybrat přesně podle sebe. A to je další bod pro svobodu! Luxusní výběr s vybavením a doplňky najdete na SvětKaravanů.cz.

Co vás mile překvapí, je perfektní LED osvětlení, detektor kouře a nabíjecí sloty na USB. Pohodlná béžová sedačka se v krátkosti promění v postel. Jídelní stůl lze zase hravě využít i k venkovnímu stolování.

Beachy můžete pořídit ve třech variantách 3,6, 4,2 a 4,5 metru. Ta největší pohodlně uloží 4 cestovatele. Celková hmotnost se pohybuje pouze mezi 900 a 1000 kg a nápravy Knott se stabilizátorem výrobce homologuje na rychlost 100 km/h.

Jednoduchý, spolehlivý, perfektně zpracovaný a cenově dostupný. Přesně takový je německý karavan Beachy, jež potěší začátečníka i zkušeného karavanistu, který se na svých cestách nepotřebuje ničím rozptylovat. / PR