Na českém trhu se v prodeji konečně objevil nový katalog karavanových stání Bord Atlas na sezónu 2011. Dvě knihy o celkovém počtu téměř 1 000 stran nabízejí nejobsáhlejší seznam krátkodobých stání pro obytné vozy a karavany, jaký je v současné době k dostání, a to z celkem 29 zemí Evropy.

Součástí katalogu jsou také slevněnky a poukazy v celkové hodnotě přes 1 200 €, které můžete využít na svých cestách nejen formou slev z ceny ubytování na konkrétních karavanových stáních, ale také v různých turistických atrakcích. Částka vložená do pořízení katalogu se tak aktivním karavanistům může vrátit již během prvního dne nebo noci v zahraničí.

Letošní katalog nabízí čtenářům více než 5 400 míst a proti poslednímu vydání přibližně 400 nových stání po celé Evropě, ale také tisíce doplněných či aktualizovaných údajů. Každá země v katalogu má svou mapu, kde jsou karavanová stání vyznačena, včetně údajů, zda jsou vhodná pro soupravy s karavanem nebo zda se za nocování platí. Konkrétní místa pak jsou podrobně popsána, včetně fotografie, GPS polohy, aktivit, zázemí a možností v okolí stání, poplatků a dalších informací.

Více informací včetně ukázek najdete v sekci BORD ATLAS

Cena katalogu je 530,- Kč (21,90 €), celoroční předplatitelé časopisu Camping, cars & caravans mají nárok na zvýhodněnou cenu 480,- Kč (19,50 €).