…a tak není divu, že se stal nejvýznamnější akcí svého druhu nejen v České republice.

Na veletrhu najdete přehlídku téměř všech dostupných značek obytných automobilů, karavanů, vestaveb, minikaravanů a overlandů včetně příslušenství a vybavení, zkrátka vše, co k cestování po vlastní ose patří. Navíc je veletrh mezi odborníky, obchodníky i návštěvníky vnímán jako společný svátek, při kterém se sejdou, prohlédnou si novinky, sdělí zážitky a plánují svá další dobrodružství. Protože přesně o dobrodružství cestování s „domy“ na kolech je.

Dobrodružné cestování

Jaké jiné téma vybrat k jubilejnímu ročníku, než právě to, které se nejvíce skloňuje mezi lidmi napříč všemi generacemi – dobrodružné cestování. Dostupnost obytných vozů i karavanů i stále dokonalejší nabídka příslušenství doslova vybízí k vyzkoušení nového stylu trávení dovolené s rodinou či přáteli. S tím souvisí i další dárek, který si veletrh Caravaning ke svým dvacetinám nadělí. Jde o třetí pavilon, který doplní stávající dva. V něm najdou inspiraci právě ti návštěvníci, kteří rádi cestují mimo pohodlí kempů a také si rádi své 4kolové „miláčky“ upravují pro své individuální potřeby.

Inspirujte se, nakupujte a prodávejte s námi

Součástí veletrhu bude opět doprovodný program plný cestovatelských tipů, technických rad a zajímavých informací. A pokud chcete vyměnit svůj okoukaný „obytňáček“ za nový, můžete využít opět náš bazar karavanů. Ať už cestujete sami, ve dvou nebo s celou rodinou, máte rádi dobrodružství nebo oceníte klid a pohodu, stačí vám malý prostor nebo chcete komfort se vším všudy, to všechno na veletrhu Caravaning Brno najdete.

Připojte se k oslavám veletrhu i Vy 🙂
Těšíme se na Vás na brněnském výstavišti ve dnech 2.–5. 11. 2023 / PR

www.caravaning-brno.cz