K 680 HLB na podvozku Sprinter 4×4 od Robel Mobil je extrémně robustní, vhodný i do těžkého terénu a přitom komfortní, zkrátka ideál pro každé dobrodružství.

Robel Mobil z Emsbürenu koncipuje svoje kabiny jako samonosné sendvičové konstrukce. Vně i uvnitř je to rovněž sklolaminát, mezi vnější a vnitřní vrstvou je izolace z polyuretanové pěny, která odpuzuje vodu. Nástavbové části jsou vhodné i pro zimní podmínky, jsou provedené bez použití dřeva a střechy jsou plně pochůzné. Solidní nábytek pochází z vlastní truhlářské dílny.

Sprinter upravený pro terénní jízdy má sestavu sedaček a podélně umístěná lůžka v alkovně. Koupelna modelu Robel K 680 HLB je zcela nová.

Novinkou v programu je 6,8 metru dlouhý a 226 centimetrů široký Robel K 680 HLB na podvozku Mercedes-Benz Sprinter 4×4. Tento 4,1tunový vůz je vybaven komfortním zařízením, které se skládá z jedné velké sestavy sedaček vzadu tvarované do uspořádání U a opravdu velké podélně tvarované kuchyňské linky ve střední části vozu, která nabízí dostatek pracovní i odkládací plochy. Naproti kuchyňské části, tedy na straně řidiče, se nachází nově provedená koupelna se samostatnou sprchovací kabinou.

Nad kabinu řidiče instaluje Robel v alkovně podélně dvě samostatná lůžka, každé z nich měří 195 krát 80 centimetrů. Nádrž na odpadní vodu je umístěna ve vyhřívané zdvojené podlaze. Cena: od 3 110 000 korun.