Katalog Karavany 2020

Katalog Karavany 2020

Základní informace o katalogu

Katalog obytných automobilů, karavanů a prodejců v ČR a SR

Katalog obytných vozidel Karavany 2020 je největším tištěným průvodcem novými modely obytných vozidel a jejich prodejci na českém trhu. Jedná se o užitečného pomocníka při výběru nového karavanu, obytného automobilu, vestavby nebo karavanového příslušenství. Součástí katalogu jsou fotografie, technické údaje a půdorysy vozidel, české ceny a kontakty na prodejce.

Publikace Karavany 2020 svým čtenářům již 16 let představuje širokou a ucelenou nabídku obytných automobilů, karavanů a obytných vestaveb prodávaných v aktuální sezóně na českém trhu. Vychází vždy na počátku listopadu a premiéru má na veletrhu Caravaning Brno.

V katalogu najdete také tipy na karavanové a kempinkové příslušenství, nechybí zde také články a návody, které pomohou nováčkům vybrat nové vozidlo i zodpovědět základní otázky kolem jeho provozu. Užitečná je také mapa prodejců, servisů či půjčoven karavanů v České republice.

Katalog vydává redakce časopisu Camping, Cars & Caravans jako samostatně prodejnou přílohu, v aktuálním vydání pro rok 2020 najdete téměř 130 stran plných informací o značkách, které mají zastoupení na českém trhu.

Pro předplatitele časopisu Camping, Cars & Caravans

  • katalog ZDARMA v elektronické podobě
  • akční cena 50 Kč na tištěné vydání (tj. SLEVA 50 %)

Objednávka

  • katalog Karavany 2020 je možné objednat za cenu 99 Kč/4,90 EUR
  • pouze bezhotovostní platba, nelze dobírkou

>>> Objednat katalog Karavany 2020 – SKLADEM <<<