Přesně v první prázdninový den vyšlo letní číslo časopisu Camping, Cars & Caravans. Na co se v něm můžete tentokrát těšit?

2015-4-titulka

Představíme vám další z novinek v obytných automobilech a karavanech, které výrobci již chystají pro sezónu 2016. Na výlet jsme se vydali se zajímavým vozem Wingamm City Suite, který v článku představíme.

Na rozhovor jsme vyjeli do firmy KaravanyPRO za Tomášem a Zdeňkem Brabcovými. V praktickém testu zkoušíme luxusní Morelo Palace a z bazarových vozů prohlédneme ojetý Knaus Sport Traveller.

Technická rubrika tentokrát přináší exkluzivní laboratorní test klimatizací pro obytná vozidla a podrobný článek o nástavbových bateriích a nových technologiích v energetické nezávislosti. Vzhled starého nábytku se pokusíme oživit pomocí digitálně potištěných samolepicích fólií.

Na cestách se podíváme na doporučené kempy v okolí Düsseldorfu, kam se možná brzy vydáte na veletrh karavanů. Podíváme se na současný stav kempování v Chorvatsku, projedeme si Korsiku autem i pěšky a navštívíme i Lužická jezera a Rujánu.

Přejeme Vám příjemné čtení a krásné prázdninové cesty!